Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Додаток №3 до Протоколу №1 Засідання Ради Старійшин ГО «МГО Ми Українці» від 21 жовтня 2017 року

Рішення

про затвердження Плану заходів на 2018 рік

щодо виконання першочергових завдань МГО «Ми Українці» на

2018 - 2019 роки

1. Створити Одеське обласне відділення та не менше ніж по одному районному чи міському відділенню в кожній області.

Термін: до 01 серпня 2018 року.

Відповідальні:  Нехай С.В., Бондарчук В.В., Бобровнікова Н.П. керівники обласних відділень та члени Ради Старійшин МГО «Ми Українці» закріплені за відповідною областю.

2. Активізувати діяльність молодіжного крила організації, залучаючи молодь до діяльності відділень, та створити ініціативну групу молодих активістів при Раді Старійшин. Сприяти їх патріотичному, громадсько-політичному та професійному зростанню.

Термін: до 01вересня 2018 року.

Відповідальні: Магдич В.П., Корнієнко М.С.

3. Створити закордонні афілійовані організації не менше ніж у 2-х країнах, розширювати та інституціалізовувати співробітництво з неурядовими організаціями українців, які проживають за кордоном.

Термін: до 01 грудня 2018 року.

Відповідальні: Санченко А.Є., Калмиков Д.М., Протчева Т.І.

4. Створити Гуманітарно-правові центри для надання безоплатної правової допомоги у 5 областях України. Запровадити на базі Гуманітарно-правових центрів проведення тренінгів «Як захистити свої права» (особливо для громадян— учасників АТО та членів їх сімей, внутріншньо переміщених осіб, які потерпають внаслідок агресії Росії проти України). Запровадити мобільні (виїздні) центри надання правової допомоги.

Термін: до 10 грудня 2018 року.

Відповідальні: Арнаутова Л.М., Бачук Б.Я., Мурашов А.Ю.,  Бобровникова Н.П., Редун М.А., Бондарчук В.В.

5. Брати активну участь у реалізації державної та регіональної політики України шляхом входження представників організації до громадських рад міністерств та інших центральних та місцевих органів влади.

Термін: постійно.

Відповідальні: Гармаш К.Г., Даценко Т.М., ПротчеваТ.І., Лісний Л.Л.

6. Брати активну участь у реалізації державної екологічної політики України (щодо нормотворення, громадського управління, підвищення рівня екологічної освіти, культури та свідомості українців з питань безпеки довкілля та здоров’я людини).

Термін: постійно.

Відповідальні: Шомпол О.А., Банчук Я.А., Шестак І.Ю.

7. Активізувати роботу в рамках проекту «Україна майбутнього», розширюючи співпрацю з національними та іноземними державними і недержавними органами та організаціями, провести ряд круглих сторін і громадських слухань з актуальних питань життя суспільства, у т.ч. пов’язаних з реалізаціями Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом (в частині зміцнення ролі громадянського суспільства у реалізації європейського вибору України).

Термін: до 01 грудня 2018 року

Відповідальні: Санченко А.Є., Ромащенко І.О., Кузь О.Р., Клівець В.В.

8. Активізувати роботу Інституту суспільних ініціатив МГО «Ми Українці». Зокрема, організувати широке експертне і громадське обговорення законотворчих ініціатив, які висуваються громадськими організаціями та іншими інститутами громадянського суспільства.

Термін: постійно.

Відповідальні: Беца І.І., Шупеня М.М., Шупеня В.М., Побужанська А.В.

9. Забезпечувати активну роботу Школи успішного юриста «BenePeritum», сприяти формуванню молодої еліти професіоналів у сфері права.

Створити робочу групу, відповідальну за підготовку документів для отримання гранту на право-освітню діяльність у наступному складі:

Ананьєв Є.А., Кросовська У.Д., Санченко А.І., Горбунова Л.М., Гармаш К.Г., Конрнієнко М.С., Мурашов А.Ю.

Термін: згідно графіку заходів затвердженому на 2018 рік.

Відповідальні: Горбунова Л.М., Ананьєв Є.А., Красовська У.Д., Санченко А.Є., Шомпол О.А., Мурашов А.Ю.

10. Відновити випуск газети «Ми всі Українці».

Створити редколегію у наступному складі: Гармаш К.Г., Конєв О.П., Бобровникова Н.П., Горбунова Л.М., Ананьєв Є.А., Мурашов А.Ю., Санченко А.Є.

Термін: до 01 березня 2018 року

Відповідальні: Бобровнікова Н.П, Мурашов А.Ю. Конєв О.П., Соколовський В.І., Клівець В.В., Логачов В.І.