Регіональні відділення
Регіональні обласні відділення МГО «Ми Українці»
№ |
Назва відділення |
Голова відділення |
1 |
Кримське республіканське відділення |
Горбань Олександр Володимирович |
2 |
Вінницьке обласне відділення |
Войтов Володимир Васильович |
3 |
Волинське обласне відділення |
Книш Сергій Володимирович |
4 |
Дніпропетровське обласне відділення |
Бородич Оксана Володимирівна |
5 |
Донецьке обласне відділення |
Гавриленко Борис Кирилович |
6 |
Житомирське обласне відділення |
Чорний Олександр Леонідович |
7 |
Закарпатське обласне відділення |
Савчук Юрій Михайлович |
8 |
Запорізьке обласне відділення |
Бєляєва Олена Володимирівна |
9 |
Івано-Фравнівське обласне відділення |
Клим Мирослава Іллівна |
10 |
Київське обласне відділення |
Нехай Сергій Віталійович |
11 |
Кіровоградське обласне відділення |
Москаленко Микола Іванович |
12 |
Луганське обласне відділення |
Чала Лідія Олексіївна |
13 |
Львівське обласне відділення |
Ребрій Галина Ігорівна |
14 |
Миколаївське обласне відділення |
Панич Анна Володимирівна |
15 |
Полтавське обласне відділення |
Кашницька Наталія Сергіївна |
16 |
Сумське обласне відділення |
Власенко Валерій Миколайович |
17 |
Рівненське обласне відділення |
Лідер Марія Ігорівна |
18 |
Тернопільське обласне відділення |
Вітвіцький Олег Іванович |
19 |
Харківське обласне відділення |
Гончарова Наталія Владиславівна |
20 |
Херсонське обласне відділення |
Богданов Євген Павлович |
21 |
Хмельницьке обласне відділення |
Капличний Анатолій Миколайович |
22 |
Черкаське обласне відділення |
Федоренко Олександр Олександрович |
23 |
Чернігівське обласне відділення |
Дегтярьов Олександр Олександрович |
24 |
Чернівецьке обласне відділення |
Шевчук Андрій Георгійович |
25 |
Київське міське відділення |
Білецький Олександр Володимирович |
26 |
Севастопольське міське відділення |
Селіхов Юрій Миколайович |
Міські та районні відділення МГО «Ми Українці»
№ |
Назва відділення |
Голова відділення |
1 |
Вінницьке міське відділення Вінницької області |
Черкашина Таміла Сергіївна |
2 |
Іллінецьке районне відділення Вінницької області |
Кметь Володимир Миколайович |
3 |
Мурованокуриловецьке районне відділення Вінницької області |
Бородич Оксана Володимирівна |
4 |
Могилів-Подільське районне відділення Вінницької області |
Ласкус Петро Володимирович |
5 |
Хмільницьке районне відділення Вінницької області |
Юр’єва Зіна Миколаївна |
6 |
Криворізьке міське відділення Дніпропетровської області |
Бородич Оксана Володимирівна |
7 |
Широківське районне відділення Дніпропетровської області |
Мандрова Олександра Євгенівна |
8 |
Апостілівське районне відділення Дніпропетровської області |
Дашко Олег Борисович |
9 |
Харцизьке міське відділення Донецької області |
Долгих Артем Ігорович |
10 |
Мукачівське районне відділення Закарпатської області |
Булигін Олександр Георгійович |
11 |
Рахівське районне відділення Закарпатської області |
Савчук Юрій Михайлович |
12 |
Межигірське районне відділення Закарпатської області |
Цімбота Анатолій Степанович |
13 |
Свалявське районне відділення Закарпатської області |
Микульця Іван Іванович |
14 |
Запорізьке міське відділення Запорізької області |
Калашнік Наталія Федорівна |
15 |
Бердянське міське відділення Запорізької області |
Васільцов Андрій Анатолійович |
16 |
Долинське районне відділення Івано-Франківської області |
Черненко Леонід Миколайович |
17 |
Коломийське міськрайонне відділення Івано-Франківської області |
Довганюк Тарас Любомирович |
18 |
Києво-Святошинське районне відділення Київської області |
Арнаутова Леся Михайлівна |
19 |
Броварське районне відділення Київської області |
Лещенко Олена Михайлівна |
20 |
Бучанське міське відділення Київської області |
Бобровникова Наталія Пилипівна |
21 |
Олександрівське районне відділення Кіровоградської області |
Нагорний В’ячеслав Євгенович |
22 |
Знаменське районне відділення Кіровоградської області |
Бойко Микола Федосійович |
23 |
Луганське міське відділення Луганської області |
Шурдукова Ірина Миколаївна |
24 |
Артемівське районне відділення Луганської області |
Глущенко Наталія Іванівна |
25 |
Жовтневе районне відділення Луганської області |
Сотнікова Наталія Сергіївна |
26 |
Кам’янобрідське районне відділення Луганської області |
Плясунова Тетяна Василівна |
27 |
Марківське районне відділення Луганської області |
Чалій Сергій Іванович |
28 |
Слав’яносербське районне відділення Луганської області |
Бурика Світлана Олександрівна |
29 |
Лутуганське районне відділення Луганської області |
Скляров Водимир Миколайович |
30 |
Миколаївське районне відділення Львівської області |
Козловський Олег Миколайович |
31 |
Бориславське районне міське відділення Львівської області |
Кобилецький Ігор Миколайович |
32 |
Пустомитівське районне відділення Львівської області |
Величко Андрій Степанович |
33 |
Миколаївське міське відділення Миколаївської області |
Рудяк Сергій Олександрович |
34 |
Очаківське міське відділення Миколаївської області |
Ніколенко Ольга Володимирівна |
35 |
Березанське районне відділення Миколаївської області |
Гонтаренко Олександр Петрович |
36 |
Кременчугське міське відділення Полтавської області |
Лазунін Олег Олегович |
37 |
Лубенське районне відділення Полтавської області |
Ровний Роман Олександрович |
38 |
Тернопільське міське відділення Тернопільської області |
Надал Сергій Валентинович |
39 |
Харківське районне відділення Харківської області |
Федоров Олександр Іванович |
40 |
Купянське міське відділення Харківської області |
Варнавьска Людмила Олександрівна |
41 |
Красноградське міське відділення Харківської області |
Мороз Галина Дмитрівна |
42 |
Вовчанське районне відділення Харківської області |
Лященко Антоніна Василівна |
43 |
Зміївське міське відділення Харківської області |
Ковальов Андрій Анатолійович |
44 |
Суворовське районне відділення Херсонської області |
Меліхова Вікторія Володимирівна |
45 |
Ніжинське районне відділення Чернігівської області |
Ульянченко Віктор Миколайович |
46 |
Прилуцьке районне відділення Чернігівської області |
Оніщенко Вікторія Олегівна |
47 |
Прилуцьке міське відділення Чернігівської області |
Халімон Павло Віталійович |
48 |
Семенівське районне відділення Чернігівської області |
Тихомирова Наталія Володимирівна |
49 |
Борзнянське районне відділення Чернігівської області |
Локоть Олена Іванівна |
50 |
Ічнянське районне відділення Чернігівської області |
Загребельний Ярослав Миколайович |
51 |
Бобровицьке районне відділення Чернігівської області |
Бахмат Олексій Миколайович |
52 |
Козелецьке районне відділення Чернігівської області |
Банько Сергій Миколайович |
53 |
Голосіївське районне відділення м.Києва |
Мукасєєев Владислав В’ячеславович |
54 |
Дарницьке районне відділення м.Києва |
Дзюба Наталія Вікторівна |
55 |
Деснянське районне відділення м.Києва |
Дашко Василь Васильович |
56 |
Подільске районне відділення м.Києва |
Духота Олексій Олександрович |
57 |
Святошинське районне відділення м.Києва |
Кисельов В’ячеслав Леонідович |
58 |
Солом’янське районне відділення м.Києва |
Редун Микола Антонович |
59 |
Шевченківське районне відділення м.Києва |
Шомпол Олена Анатоліївна |
60 |
Дніпровське районне відділення м.Києва |
Литвиненко Віктор Ігорович |
61 |
Печерське районне відділення м.Києва |
Яцина Олександр Анатолійович |
62 |
Оболонське районне відділення м.Києва |
Гасюк Таїсія Володимирівна |