Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Культурно-мистецькі та соціальні проекти


 • Школа успішного юриста.

  Школа успішного юриста є структурним підрозділом Міжнародної громадської організації «Ми Українці». Основним завданням діяльності Школи є - формування молодої еліти  професіоналів, гідно конкуруючих на українському правовому ринку. Основною метою діяльності Школи є - досягати найвищої якості в підготовці юристів-практиків, пропонуючі найкращі інтелектуальні, організаційні, інформаційні і технічні ресурси для успішної кар’єри своїх слухачів.


 • Інститут суспільних ініціатив.

  Інститут суспільних ініціатив є структурним підрозділом Міжнародної громадської організації «Ми Українці». Основним завданням діяльності Інституту є - сприяння участі громадськості в законотворчому процесі з питань, що пов'язані із захистом прав людини та основних свобод, надання максимального сприяння законодавцю у створенні гарантій дотримання прав людини та основних свобод.


 • Видавничий проект – Довідник «Українські організації в світі»

  Проект започатковано з метою узагальнення відомостей про українські громади та організації українців у світі, поглиблення контактів між світовим українством, належного поцінування його здобутків.


 • Інтелект-клуб «Майбутнє України»

  Об’єднання підприємців, науковців, представників творчих професій, освітян, правозахисників та усіх небайдужих до майбутнього України для підтримки та захисту їх законних соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів.


 • Культурологічний проект «З Шевченком у серці»

  Проект присвячено відзначенню в 2014 році 200-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Він становить собою низку взаємопов’язаних заходів з ушанування українського генія, що триватимуть з березня 2013 р. по березень 2014 р.


 • Проект «Україна майбутнього»

  Проект започатковано спільно с Центром стратегічних досліджень та аналізу. Головна мета проекту: розпочати дискусію щодо напрямків модернізації українського суспільства, запропонувати оптимальні шляхи розвитку української держави.