Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Конкурси та фестивалі

 • Виставка української вишивки у Ізраїлі.

  Татьяна Протчева, наша українська майстриня, член Ради Старійшин МГО "Ми Українці" провела виставку національної вишивки у Тель-Авіві.


 • Конкурс на краще висвітлення тематики «Ми Українці»

  Міжнародна громадська організація «Ми Українці» спільно з Національною спілкою журналістів України проводить конкурс серед журналістів всеукраїнських, регіональних та місцевих засобів масової інформації та Інтернет-видань.


 • Рейтинг «Видатні українці сучасності»

  Рейтинг Міжнародної громадської організації «Ми Українці» «Видатні українці сучасності» започатковано з метою вшанування суспільно значущих здобутків українців, що мешкають в Україні та за її межами.


 • Всеукраїнський дитячий фестиваль образотворчого мистецтва «Моє щастя»

  Фестиваль «Моє щастя» присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. У фестивалі прийняли участь творчі діти пільгових категорій (діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування), які проживають в дитячих будинках та школах-інтернатах України.


 • Фестиваль «Український сувенір»

  Фестиваль-конкурс «Український сувенір» проводиться з метою виявлення самобутніх колективів та майстрів народного мистецтва; збереження і розвитку духовних та культурних традицій українців, як в Україні, так і за кордоном; створення і поширення позитивного образу України в світі через якісні, високохудожні твори митців.