Фестиваль «Український сувенір»
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фестивалю-конкурсу
«Український сувенір»
І. Загальні положення
Культурно-мистецький проект (фестиваль-конкурс „Український сувенір”) проводиться з метою виявлення самобутніх колективів та майстрів народного мистецтва; збереження і розвитку духовних та культурних традицій українців, як в Україні, так і за кордоном; створення і поширення позитивного образу України в світі через якісні, високохудожні твори митців.
Фестиваль-конкурс „Український сувенір” проводиться вперше з перспективою стати щорічним травневим святом (Міжнародний день музеїв, День Європи, День Києва).
1.1. Ініціатор (засновник) впровадження проекту: Міжнародна громадська організація «Ми Українці».
1.2. Виконавці проекту: Київське міське відділення МГО «Ми Українці», Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Всеукраїнська громадська козацька дитяча організація «Дніпровська січ».
1.3. Учасники проекту: творчі колективи і майстри народного, декоративно-ужиткового мистецтва України.
1.4. Цільова аудиторія:
- кияни та гості міста Києва, цінителі української народної культури та творчості;
- туристи і вболівальники фінальної частини чемпіонату Європи з футболу;
- студенти, учнівська молодь.
1.5. Місце проведення проекту: м. Київ, вул. Хрещатик (1-15, 47-53), вул. Лаврська, 21.
1.6. Терміни проведення фестивалю-конкурсу:
18.05. – 27.05.2012 р. (виставка – конкурс);
06.06. – 01.07.2012 р. (виставка – продаж).
1.7. Перелік організацій які беруть участь у впровадженні проекту:
- Міжнародна громадська організація «Ми Українці»;
- Київське міське відділення МГО «Ми Українці»;
- Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник;
- Всеукраїнська громадська козацька дитяча організація «Дніпровська січ».
- творчі колективи декоративно-ужиткового мистецтва України;
- заслужені майстри народної творчості України;
- майстри народних ремесел України.
1.8. Фінансування проекту:
здійснюється за рахунок коштів: засновника проекту, виконавців заходу, меценатів, спонсорів, благодійних організацій; інших джерел та надходжень не заборонених законодавством України.
1.9. Завдання проекту:
- підготовка міста Києва до проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012;
- визначення творчих колективів та майстрів, які приймуть участь у реалізації художніх виробів та сувенірів для туристів і вболівальників «Євро-2012»;
- популяризація української народної творчості;
- виявлення автентичних і сучасних майстрів високохудожніх виробів та сувенірів і створення каталогу „Народні майстри України”;
- сприяння і підтримка українських майстрів за для збереження і розвитку народних промислів та створення художніх майстерень з виготовлення сучасних сувенірів;
- привернення уваги широких кіл громадськості, державних органів, засобів масової інформації до творчості народних майстрів з метою популяризації духовного і матеріально-художнього надбання України;
- розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків інститутів громадянського суспільства як в Україні, так і за її межами;
- підтримка юнацької та дитячої творчості, виховання патріотизму, духовності та культури, підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;
- збереження культурної спадщини, підтримка культурних регіональних ініціатив;
- встановлення культурних зв’язків з українською діаспорою, зміцнення зв’язків українців, які проживають за кордоном, з Україною;
- проведення культурно-інформаційної та культурно-просвітницької діяльності.
1.10. Актуальність завдань проекту, необхідність його проведення:
У червні цього року в Україні буде проходити чемпіонат Європи з футболу Євро-2012. До нас приїдуть сотні тисяч громадян України і іноземних гостей. З якими враженнями від культурно-мистецьких заходів і з якими художніми виробами та сувенірами повернуться туристи і вболівальники додому?
Якісний сувенір сприяє формуванню позитивного образу України, це візитна картка держави. Сувенір, за звичай, є частиною інтер’єру приміщення (офісу, житла) він постійно нагадуватиме про події і місце, де вони відбувалися. Важливо, щоб спогади викликали повагу і захоплення. Рівень майстерності і духовна насиченість творів українських митців дивує і приголомшує іноземних гостей. Це є скарб, не тільки нашої країни, а і всієї Європи. Духовний потенціал нашої народної творчості настільки великий, що заслуговує бути поширеним серед європейської спільноти. Зберегти і розвинути надбання наших пращурів – це наш обов’язок. Іноземні спритники давно освоюють український ринок, заповнюючи його неякісними «українськими» сувенірами. Завдяки їх заповзятій і нестримній діяльності, українські майстри витісняються з ринку, а сам ринок наповнений неякісними виробами, що викривляють і дискредитують нашу духовність та культуру. Незрозуміло чому візитну картку України, якою в якійсь мірі є український сувенір, розробляють, виготовляють та реалізують на свій розсуд псевдо майстри інших держав. Одним з напрямків розвитку українського декоративно-ужиткового мистецтва є проведення фестивалів-конкурсів та виставок-продажів, які окрім вищезазначеного дають змогу відроджувати народні промисли, залучають молодь до вивчення нашої спадщини, виховують патріотизм, що ґрунтується на повазі до духовних здобутків України, і саме головне до її майбутнього. Нововведенням фестивалю-конкурсу «Український сувенір» є залучення молоді та дітей до загальнонаціональних заходів з питань збереження духовних і культурних надбань. Фестиваль-конкурс ставить за мету поширити досвід роботи з молоддю щодо національно-патріотичного виховання на теренах України. Зокрема зосередити увагу на відродженні духовних традицій українського народу, відволікти молодь від наркотиків, пияцтва, агресії, прищепити їм споконвічну любов до рідної землі, родини, загальнолюдських цінностей. Навчити дітей поважати один одного, старших за себе, втілювати у життя – добро, людяність, толерантність, розвивати лідерські якості, виявляти активність у громадському житті, брати активну участь у розбудові Української держави. Участь молоді у фестивалі-конкурсі сприятиме росту громадянської свідомості юнаків та дівчат, а у старшого покоління відповідальність за них. Апатія сучасної молоді до державотворчих процесів гальмує вихід України на рівень високорозвинених європейських держав. Відсутність відповідних заходів знижує ріст національно свідомих громадян України, розвитку громадянського суспільства. Видання пам’ятного альбому «Український сувенір», каталогу «Народні майстри України» і дитячого козацького часопису «Дніпровська Січ» стане узагальненням набутого досвіду поширення народних, патріотичних ідей на теренах України.
ІІ Організаційні засади з питань підготовки та проведення фестивалю-конкурсу
2.1. Календарний план фестивалю-конкурсу:
І етап (січень – березень 2012 р.) – підготовка до проведення культурно-мистецького заходу, робота з творчими колективами та майстрами, меценатами та інвесторами.
ІІ етап (31.03.2012 р.) – проведення круглого столу «Український сувенір».
ІІІ етап (18.05.2012 р.) – проведення фахової конференції «Український сувенір».
IV етап (18.05. – 27.05.2012 р.) – протягом десяти днів буде проводитись виставка-конкурс художніх виробів та сувенірів, відбудуться майстер-класи із виготовлення українських сувенірів, учасники отримають: призи, дипломи, грамоти, подяки. Переможці фестивалю-конкурсу отримують право на першочергову реалізацію своїх виробів в місті Києві під час проведення «Євро-2012».
V етап (06.06.2012 р. – 24.06.2012 р.) – проведення круглого столу з представниками української діаспори (Швеція, Франція, Великобританія).
VІ етап (07.06. – 02.07.2012 року) – проведення виставки-продажу українських художніх виробів та сувенірів туристам та вболівальникам, які приїхали на чемпіонат Європи з футболу.
2.2. Адреса оргкомітету, контакти: 02222, Україна, м. Київ-222, вул. Сабурова, 3-А, кім. 7, e-mail: ukr_fest@ukr.net, тел. 546-10-54, 067-247-51-53.
2.3. Відповідальні особи:
Ходаковський Віктор Миколайович, Гуньков Анатолій Володимирович, Шевцова-Казьмирчук Тетяна Миколаївна.
ІІІ. Порядок проведення фестивалю-конкурсу
3.1. Загальні умови проведення фестивалю-конкурсу
Фестиваль-конкурс є відкритим для всіх аматорських та професійних колективів України, сучасних майстрів художніх виробів та українського сувеніру.У фестивалі конкурсі беруть участь, як відомі майстри, так і початківці. У рамках фестивалю-конкурсу відбудеться:
- конкурс-виставка художніх виробів та сувенірів майстрів України;
- майстер – класи по виготовленню українського сувеніру та сувеніру до Євро-2012;
- круглий стіл на тему: «Український сувенір», як популяризація української народної творчості, до якого запрошені: етнографи, мистецтвознавці, краєзнавці.
Фестиваль-конкурс «Український сувенір», представлений також студентами, учнями старших класів середніх навчальних закладів м. Києва у розрізі розвитку народного, декоративно-ужиткового мистецтва України.
Майстри та мистецькі колективи, які бажають взяти участь у фестивалі-конкурсі, надсилають заявку (додаток 1): Заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються до Оргкомітету на адресу МГО «Ми Українці»: 02222, Україна, м. Київ-222, вул. Сабурова, 3-А (к.7).
Контактні телефони: (067)247-5153, 546-10-54, або в електронному вигляді на e-mail: ukr_fest@ukr.net з 19.03.2012 р. до 18.05.2012 р. При можливості, до 18 травня 2012 року окрім заяви необхідно надати фотографії виробів в кожній номінації. Фотографії вертикального формату розміром 1 МБ. Оргкомітет на підставі надісланих матеріалів здійснює набір майстрів та творчих колективів (Учасників) фестивалю-конкурсу надсилаючи їм офіційне запрошення. Відвідування глядачами фестивалю-конкурсу здійснюється як за запрошеннями, так і у вільному доступі. Учасники заходу отримають призи, дипломи, грамоти та подяки. Допуск Учасника на фестиваль-конкурс здійснюється тільки за наявності оформленої заявки на участь та повної сплати послуг у відповідності до поданої заявки. 3.2. Номінації фестивалю-конкурсу «Український сувенір» У фестивалі-конкурсі передбачено 12 номінацій:
- «Трипілля» (земля, яка має великий спадок).
- «Київська Русь» (держава, яку поважала вся Європа).
- «Дніпровська січ» (козацька держава).
- «Історія славетного роду» (Україна вчора).
- «Ми Українці» (Україна сьогодні).
- «Київ – столиця України» (все про Київ).
- «Україна спортивна» (Євро – 2012).
- «Україна сакральна» (духовна).
- «Народні усмішки» (гумор).
- «Україна – Європа» (майбутнє України).
- «Україна очима молоді і дітей» (вільна тема).
- «Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник» (історія. майбутнє).
Участь у номінаціях для майстрів і творчих колективів необмежена.
3.3. Умови участі у фестивалі-конкурсі
3.3.1. Загальні умови Майстри та мистецькі колективи, які бажають взяти участь у фестивалі-конкурсі, надсилають заявку (додаток 1): Заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються до Оргкомітету на адресу МГО «Ми Українці»: м. Київ-222, вул. Сабурова, 3-А (к.7). Контактні телефони: (067)247-5153, або в електронному вигляді на електронну скриньку: ukr_fest@ukr.net з 09.03.2012 р. по 18.05.2012 р. При можливості, до 8 квітня 2012 року окрім заяви необхідно надати фотографії виробів в кожній номінації. Фотографії вертикального формату розміром 1 МБ. Оргкомітет фестиваль-конкурсу на підставі надісланих матеріалів здійснює набір учасників фестивалю-конкурсу надсилаючи їм офіційне запрошення.
Відвідування глядачами фестивалю-конкурсу здійснюється як за запрошеннями, так і у вільному доступі. Учасники заходу отримають призи, дипломи, грамоти та подяки. Допуск учасника на фестиваль-конкурс здійснюється тільки за наявності оформленої заявки на участь та повної сплати послуг у відповідності до поданої заявки.
3.3.2. Оренда обладнання: Обладнання надається Учаснику в оренду на період у відповідності до поданої їм заявки на участь у фестивалі-конкурсі. Передача обладнання оформляються актом, який підписують Учасник фестивалю-конкурсу і Оргкомітет.
3.3.3. Вартість послуг для одного майстра: Вартість послуг складається за формулою: загальні витрати (552, 09 грн.) + щоденні витрати (вартість обраного Вами Варіанту 1, чи Варіанту 2)______ грн. х _______ кількість днів = _______ грн. – знижка (5 – 35) % = _________ грн. Приклад: 552,09 грн. + (173,85 грн. х 4 дні = 695,40 грн.) = 1 247,49 грн. – 249,50 = 997,99 грн. , тобто 250 грн. щоденно. Варіант 1 – оренда обладнання: вітрина (1) + стіл (1)+ стілець (1) + земельна ділянка (3 м.кв. ) = 173,85 грн. (щоденно). Варіант 2 – оренда обладнання: вітрина (1) + стіл (1)+ стілець (1) + земельна ділянка (3 м.кв.) + 0,5 намету = 229, 41 грн. (щоденно).
3.3.4. В ставку орендної плати входять (загальні витрати): – реклама майстра та його виробів; – запрошення киян та гостей міста на фестиваль-конкурс; – виготовлення каталогу «Гільдія майстрів»; – організаційні витрати (Оргкомітет).
3.3.5. В ставку орендної плати входять (щоденні витрати): - організаційні витрати оргкомітету; – вільний вхід до Національного заповідника; – оренда облаштованого майданчика; – оренда намету; – оренда обладнання; – комунальні послуги; – прибирання території, вивіз побутового сміття; – охорона майна та виробів;
3.3.5. Оформлення участі майстра (творчого колективу) У разі зацікавленості в участі у заході необхідно з 19.03.2012 р. по 18.05.2012 р. прислати на адресу Оргкомітету заповнену і завірену Заявку. Оплата зарезервованої площі є основою для реєстрації офіційних Учасників заходу.
3.3.6. Плата за участь у фестивалі-конкурсі Резервування місць здійснюється при 50 % попередній оплаті і не пізніше 07.05.2012 р. Остаточний розрахунок здійснюється не пізніше дня заїзду. Звертаємо Вашу увагу, що при заїзді Учаснику фестивалю-конкурсу необхідно мати увесь пакет квитанцій про сплату послуг.
3.3.7. Монтажні і демонтажні роботи Монтажні і демонтажні роботи виконуються за дорученням Оргкомітету фаховим персоналом, який залучений до проведення фестивалю-конкурсу. Учаснику фестивалю-конкурсу не дозволяється самостійно демонтувати будь-які елементи конструкції декоративного намету; не дозволяється кріплення виробів до намету чи обладнання будь-якими способами, що призводять до їх механічних ушкоджень або псування (цвяхи, шурупи, скотч, що не знімається, інше). Учаснику фестивалю-конкурсу забороняється кріпити рекламні щити до намету чи обладнання без погодження з Оргкомітетом. Обладнання і вироби Учасника фестивалю-конкурсу повинні розташовуватися в межах виділеної йому площі і не захаращувати проходи. Всі замовлені Учасником фестивалю-конкурсу додаткові оформлювальні і будівельно-монтажні послуги, а також додаткове устаткування оплачуються по окремих рахунках. Після закінчення заходу Учасник зобов’язаний здати намет і обладнання в належному технічному і чистому стані, а у разі псування декоративного намету чи обладнання – Учасник повинен компенсувати Оргкомітету витрати на його поновлення.
3.3.8. Додаткові послуги Учаснику фестивалю-конкурсу за домовленістю з Оргкомітетом можуть надаватися додаткові послуги відповідно до поданої Учасником заявки.
3.3.9. Реклама і інформація Учаснику дозволені усі види рекламної діяльності, але тільки в межах орендованої площі. Розміщення будь-яких видів зовнішньої реклами поза межами орендованої площі, можливо тільки в певних місцях за узгодженням з Оргкомітетом і після сплати відповідної суми, яка не включена у вартість орендованої площі. Будь-яка звукова або така, що рухається реклама має бути письмово погоджена Учасником фестивалю-конкурсу з Оргкомітетом. Офіційний каталог з інформацією про Учасників фестивалю-конкурсу видається під час проведення заходу із розрахунку 3 примірника на 1 Учасника. Учасник фестивалю-конкурсу зобов’язаний надати Організаторові інформацію для розміщення в каталозі не пізніше 8 квітня 2012 р. Учасник фестивалю-конкурсу може розмістити в офіційному каталозі будь-яку додаткову рекламну інформацію про свою організацію (компанію, фірму і тому подібне) за окрему платню і направивши її і рекламні матеріали на адресу Оргкомітету не пізніші 8 квітня 2012 р. Колективний Учасник фестивалю-конкурсу зобов’язаний надати інформацію по всіх учасниках свого колективу. Офіційний каталог заходу видається Оргкомітетом за рахунок коштів, отриманих від Учасників. Оргкомітет не несе відповідальності за достовірність представлених Учасником фестивалю-конкурсу інформації і рекламних матеріалів, не стежить за дотриманням авторських прав при відтворенні аудіо-відео реклами. Учасник фестивалю-конкурсу повинен самостійно врегулювати усі питання, пов’язані з виплатою авторської винагороди і дотриманням норм законодавства про авторські і суміжні права, а також нести відповідальність за їх недотримання.
3.3.10. Порядок ввезення і вивезення виробів. Під час проведення фестивалю-конкурсу Учасники, члени Журі і Оргкомітету, а також працівники та робітники допускаються на територію заходу у відповідності із графіком роботи фестивалю-конкурсу. Під час проведення фестивалю-конкурсу Учасник чи представник Учасника фестивалю-конкурсу зобов’язані постійно знаходитися в наметі чи біля намету. Комерційна діяльність на заході здійснюється у відповідності до чинного законодавства України. Термін закінчення заходу, роботи по монтажу і демонтажу, вивезення наметів, обладнання і виробів проводяться згідно з графіком роботи заходу.
3.3.11. Бейджи Бейджи Учасникам видаються після повної оплати послуг: 8 – 18 травня 2012 р. РЕКОМЕНДАЦІЯ: Для збереження вашого часу настійно рекомендуємо вирішити усі фінансові питання завчасно.
3.3.12. Прибирання Кожного вечора, перед закриттям заходу, проводитиметься прибирання території, на якій проводиться захід. Додатково Ви можете замовити послугу прибирання у вашому наметі.
3.3.13. Охорона Намети і обладнання здаються під охорону з 20.00 по 09.00 наступного дня. Учаснику слід забезпечити присутність свого представника на наметі в період роботи заходу. Відповідальність за збереження виробів і особистих речей на наметах з моменту відкриття заходу і до моменту його закриття охороною лежить на Учасниках заходу. Вироби майстрів та творчих колективів зберігаються в окремому приміщенні з 20.00 до 9.00. Учаснику необхідно здати вироби (19.30 – 20.30) і прийняти їх від охорони (8.30 – 9.30) щоденно відповідно до акту прийому-передачі майна.
3.3.14. Відмова від участі Учасник фестивалю-конкурсу у разі відмови від участі у заході зобов’язується сплатити Оргкомітету неустойку в наступних розмірах: – за 5 днів до початку – 20 % вартості участі (частини площі); – менш ніж за 2 дні до початку заходу -50 % вартості участі (частини площі). Учасник фестивалю-конкурсу зобов’язується завчасно письмово повідомити Оргкомітет про скорочення орендованої площі чи оренди обладнання або відмову від участі у заході.
3.3.15. Інші умови участі Оргкомітет не несе відповідальності за наявність і стан виробів Учасника в години роботи заходу, а також не несе відповідальності за втрату інших матеріальних цінностей, що належать Учаснику фестивалю-конкурсу, його помічникові або особам, працюючим у Учасника фестивалю-конкурсу або їм запрошеним. Учасник фестивалю-конкурсу використовує декоративний намет, орендовані площі і обладнання лише за призначенням і відповідно до територіального плану фестивалю-конкурсу, який затверджений Оргкомітетом. Учасник фестивалю-конкурсу не має права без письмового дозволу Оргкомітету частково або повністю передати,найняти або поміняти надану йому земельну ділянку, намет чи обладнання. Учасник фестивалю-конкурсу несе перед Оргкомітетом матеріальну відповідальність за псування (ушкодження) обладнання і майна у розмірі вартості за цінами на день їх замовлення. Учасник фестивалю-конкурсу несе повну відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки, техніки безпеки і промислової санітарії. У разі їх порушення платить усі штрафні санкції, які застосовуються відповідними органами контролю. Під час проведення заходу паління дозволене тільки в спеціально відведеному місці. Якщо Учасник фестивалю-конкурсу не вивіз своє майно з території, на якій проводиться фестиваль-конкурс у встановлений термін демонтажу, він оплачує Оргкомітету пов’язані з цим витрати. Учасник фестивалю-конкурсу не має права здійснювати під час роботи заходу діяльність, яка заборонена або суперечить чинному законодавству України. Учасник фестивалю-конкурсу не має права передавати свої повноваження і зобов’язання третім особам без письмової згоди Оргкомітету.
3.3.16. Прикінцеві положення
У разі порушення Учасником фестивалю-конкурсу умов Положення Оргкомітет має право відмовити Учаснику фестивалю-конкурсу в в його участі у фестивалі-конкурсі. Претензії Учасника фестивалю-конкурсу підлягають направленню Оргкомітетові письмово не пізніше ніж за останній день роботи заходу. Суперечки між Сторонами підлягають розгляду в порядку, встановленому законодавством України.
3.4. Підтримка Учасників громадською організацією «Ми Українці»:
Запрошення майстрів та творчих колективів на участь у фестивалі-конкурсі «Український сувенір», який буде проведено з метою реалізації художніх виробів та сувенірів вболівальникам і туристам «Євро – 2012».
Реалізація Учасниками заходу власних виробів в місті Києві з 18.05. по 02.07.2012 року.
Нагородження Учасників дипломами і винагородами за кращі роботи МГО «Ми Українці».
Відзнака Учасників грамотами, подяками Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником.
Надання виробам Учасників товарного знаку (знаку якості – Гільдія майстрів України), які отримають вироби – переможці.
Укладання довгострокового договору про співпрацю, відповідно до положень якого майстрам та творчим колективам МГО «Ми Українці» забезпечить:
- правовий супровід діяльності майстра (колективу), захист його інтелектуальної власності та фахових надбань;
- інформаційний супровід і реклама діяльності майстрів (колективів) на сайті «Ми Українці»;
- реклама робіт майстра (колективу) в альбомі «Український сувенір»;
- внесення інформації про майстра (творчого колективу) до каталогу «Народні майстри України»;
- інформаційний супровід і реклама діяльності майстрів (колективів)в ЗМІ (телебачення, радіо, преса);
- своєчасне надання інформації майстру (колективу) про культурно-мистецькі заходи, які будуть проводитись в м. Києві та Україні у 2012 – 2017 роках;
- надання майстрам (колективам) суттєвої допомоги в реалізації їх виробів у 2012 – 2017 роках;
- надання інших послуг майстрам (колективам) відповідно до їх звернень.
IV. Учасники фестивалю-конкурсу
1. Творчі колективи і майстри народного, декоративно-ужиткового мистецтва України.
2. Розподіл учасників за віком:
- доросла група – від 25 років,
- молодіжна група – від 18 до 25 років,
- дитячо-юнацька група – від 12 до 18 років.
V. Нагородження переможців фестивалю-конкурсу
5.1. Журі. До складу Журі входять фахівці та представники: Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, МГО «Ми Українці», Всеукраїнської громадської козацької дитячої організації «Дніпровська січ».
5.2. Переможці фестивалю-конкурсу в 12 номінаціях нагороджуються за:
- І місце – дипломами (12 переможців)
- ІІ місце – грамотами (12 переможців)
- ІІІ місце – подяками (12 переможців)
- Переможці виставки-конкурсу отримують цінні подарунки.
VI. Інформаційне забезпечення фестивалю-конкурсу
6.1. Проведення фестивалю-конкурсу «Український сувенір» буде широко висвітлюватись в засобах масової інформації.
6.2. По закінченні фестивалю-конкурсу буде:
- надруковано повнокольоровий альбом «Український сувенір». В альбомі будуть представлені меценати фестивалю-конкурсу, роботи учасників фестивалю-конкурсу, відгуки мистецтвознавців та поцінювачів народної творчості;
- видано каталог «Народні майстри України». В каталозі буде надана інформація про народних майстрів(колективів) України та їх роботи;
- видано дитячий часопис «Дніпровська січ».
Додаток 1
Заявка № ____ на участь у фестивалі – конкурсі «Український сувенір» від «___»___________________2012 р.
Органiзацiя (повна назва)- _______________________________________________________________
Майстер – _____________________________________________________________________________
Поштова адреса – _______________________________________________________________________
Адреса в м. Києві (при наявності) – ________________________________________________________
Телефони (робочий, мобільний)- __________________________________________________________
Факс – _________________________________________________________________________________
e-mail, сайт – ___________________________________________________________________________
Звання, нагороди________________________________________________________________________
Спеціалізація (основнi напрямки діяльності) – _______________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Види продукції (вироби), які будуть експонуватись, їх найменування, кількість (фото, ескіз) _______________________________________________________________________________________
Фото майстра (логотип організації), для розміщення їх у каталозі на e-mail ukr_fest@ukr.net Представник (помічник)
організації, майстра________________________________________________ Тел. __________________________
e-mail, сайт -_____________________________________________
Послуги для колективу, майстра (1 день) Необхідно обрати і вказати один із варіантів: Варіант 1 – оренда обладнання: вітрина(1) + стіл (1) + стілець (1) + земельна ділянка (3 м.кв.). Варіант 2 – оренда обладнання: вітрина(1) + стіл (1) + стілець (1) + земельна ділянка (3 м.кв.) + 1 місце в наметі (1 місце = ? намету). Банківські реквізити Оргкомітету:____________________________________________ Прошу надати послуги на час проведення фестивалю-конкурсу: Обладнана відкрита площадка (3, 6, 9, 12) – ______ м. кв. , _____ днів (з________ по ________) Оренда декоративного намету (3, 6, 9, 12) – ______ м. кв. , _____ днів (з________ по ________) Умови оплати
Розрахунок Учасниками здійснюється з 19.03.2012 р. по 18.05.2012 р.
Резервування місць здійснюється при 50% попередній оплаті і не пізніше 07.05.2012 р.
Особливі умови До участі у фестивалі-конкурсі допускаються майстри та творчі колективи, які повністю оплатили свою участь не пізніше 18 травня 2012 р.
Знижки:
- 10% – для Учасників, які уклали угоду про співпрацю з МГО «Ми Українці»;
- 10% – при повній оплаті Учасником своєї участі до 8 квітня 2012 р.
- 5% – при повній оплаті Учасником своєї участі до 8 травня 2012 р.
- 5% – для Учасників, які використовують площу більшу ніж 6 м.кв.;
- Знижки підсумовуються, максимальна знижка – 25%.
Підтверджую своє погодження на участь у фестивалі-конкурсі у відповідності до умов Положення і прошу Оргкомітет зарахувати мене в якості Учасника фестивалю-конкурсу «Український сувенір».
Учасник____________________________________________________________