Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Всеукраїнський дитячий фестиваль образотворчого мистецтва «Моє щастя»

Всеукраїнський дитячий фестиваль образотворчого мистецтва «Моє щастя», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей, пройшов 1 червня в м. Києві у виставковому залі  «Український дім», за адресою: вул. Хрещатик, 2.

Вітальними словами розпочав свято Голова Ради Старійшин МГО «Ми Українці» Степан Архипович Дьяченко.

У  фестивалі прийняли участь творчі діти пільгових категорій (діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування), які проживають в дитячих будинках та школах-інтернатах України.

На фестиваль надіслано більше сотні дитячих робіт з різних куточків України. Оцінку картин проводили  експерти: художник-живописець Остапчук Олена Анатоліївна, художник-графік Кудряшов Антон Олександрович.

Переможці отримали цінні призи, подарунки та відзначені дипломами.

Приз за перше місце комп’ютер, знайшов свого переможця Москальова Валерія (5 років) у м. Херсоні, КЗДБ «Теремок», групі «Журавлик»; за друге місце  телевізор поїхав у Сумський дитячий будинок ім. С.П.Супруна до Сисенка Максима (9 років); за зайняте третє місце  холодильник направлено в село Дениші Житомирської області в дитячий будинок, підготовчу групу №3 Фодор Любові.

Присутні на святі діти  отримали заохочувальні призи – солодощі, іграшки, фарби за перемогу та участь у розважальних конкурсах.

Діти з радістю переглянули  концертну програму в якій  виступали чудові артисти: актор  - режисер  Вілорій Пащенко, артист Іван Норинчак, співучий дует  Анна-Марія, автор – виконавиця Анжели Побужанська, молода співачка Анна Малярова з м. Конотопа, магістр сучасної хореографії Вікторія Толстоухова.

На святі були присутні шановні громадяни київщини, України які підтримали акцію.

Свято пройшло у теплій, дружній атмосфері, звеселене сміхом щасливих дітей.

Заступник Голови Ради Старійшин МГО «Ми Українці» А. В. Побужанська