Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Публічні заходи

 • Василь Нечепа про свою участь у Світовому конгресі українців.

  Почесний член МГО "Ми Українці", народний артист України та кобзар Василь Нечепа прийняв участь у важливій події міжнародного співтовариства українців - Світовому конгресі українців.


 • Виставка «З Шевченком у серці…»

  12 березня 2013 року в приміщенні Історико-меморіального музею Михайла Грушевського в Києві по вулиці Паньківській, 9 відбулася відкриття виставки «З Шевченком у серці: за рік до 200-ліття національного генія». Ця спільна акція МГО «Ми Українці» та Історико-меморіального музею Михайла Грушевського  проводилася у зв’язку з підготовкою до цього ювілею планетарного масштабу і розпочала культурологічний проект «З Шевченком у серці».


 • Урочисте нагородження переможців конкурсу журналістів

  12 березня 2013 року о 16.00 в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського за адресою Панькіська 9, під час урочистого відкриття виставки «З Шевченком у серці: за рік до 200-ліття національного генія» відбулося вручення нагород переможцям конкурсу журналістів на краще висвітлення тематики «Ми Українці».


 • Культурно-мистецький захід в Парижі

  Урочисте відкриття виставки робіт Тетяни Протчевої відбулося о 18 годині 10 листопада 2012 року на базі Культурно-інформаційного центру при Посольстві України у Франції. Відкрила виставку Голова Ради Старійшин МГО «Ми Українці» Лідія Горбунова. На урочистому відкритті були присутні представники організацій українців у Франції, дипломати, учні української школи у Парижі та інші представники, які цікавляться українською культурою.