Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Про нас

Вітаємо Вас на інтернет-сайті Громадської організації "Міжнародне гуманітарне об'єднання "Ми Українці".

Створена 26 лютого 2007 року наша організація об'єднує всіх українців як в Україні, так і за її межами; тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пам'ятає і цінує її минуле, дбає про майбутнє і творить патріотичними вчинками її сьогодення. Ми прагнемо всіляко підтримувати розвиток і утвердження патріотичної свідомості громадян, їх зростаючої громадської сили, здатної консолідувати суспільство, а також сприяти створенню умов для вільного й заможного життя кожного громадянина своєї країни. Перед нами постало багато завдань на шляху утвердження незаперечної істини, що Україна – сильна держава і її міць – в народі.

Ми звертаємось до всіх Українців в світі, які відчувають силу українського коріння, які не байдужі до долі свого народу і називають Україну своєю Батьківщиною, приєднатися до нас в прагненні сприяти культурно-національному відродженню країни, створити соціально-економічні, демократичні та правові умови добробуту народу, забезпечити захист громадян від свавілля бюрократії, безконтрольної політичної й економічної влади.

Українці, до єднання!


Символіка і гімн

18 березня 2008 року було зареєстровано символіку ГО "Міжнародне гуманітарне об'єднання "Ми Українці".


Емблема ГО "Міжнародне гуманітарне об'єднання "Ми Українці"
– це зображення земної кулі синього кольору, поміщеної у чашу з двох колосків жита жовтого кольору. Емблема символізує об’єднання українців незалежно від того, в якій державі вони проживають. Чаша колосків жита говорить про необхідність об’єднання зусиль всіх українців для того, щоб на рідній землі була сильна, незалежна, багата держава, яка б піклувалася про всіх українців земної кулі.

 

 

Прапор ГО "Міжнародне гуманітарне об'єднання "Ми Українці" – це прямокутний відрізок шовкової тканини. Верхня частина – жовтого кольору, а нижня – синього. на жовтому полотні великі літерами “МИ УКРАЇНЦІ” жовтий колір символізує сонячне світло, яке приносить мир та багатство українцям, а синій колір символізує воду річок, яка об’єднує всіх українців, де б вони не проживали.Гімн ГО "Міжнародне гуманітарне об'єднання "Ми Українці"

Ми-українці не поодинці…
Сонце у небі сія
Радістю світла серце розквітло
Сяй, Україно моя

Часу узори щастя і горе
Нам наближають тебе,
Мамо вкраїно донці і сину
Ти відкриваєш себе

Ми-українці не поодинці…
Сонце у небі сія
Радістю світла серце розквітло
Сяй, Україно моя

Автор слів та композитор – Олег Агни (Гордієнко)