Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Культурологічний проект «З Шевченком у серці»

Культурологічний проект «З Шевченком у серці» присвячено відзначенню в 2014 році 200-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Він становить собою низку взаємопов’язаних заходів з ушанування українського генія, що триватимуть з березня 2013 р. по березень 2014 р. Цей своєрідний «культурологічний марафон» розпочався 12 березня 2013 року спільною акцією МГО «Ми Українці» та Історико-меморіального музею Михайла Грушевського – відкриттям виставки «З Шевченком у серці: за рік до 200-ліття національного генія». (ДАТИ ПОСИЛАННЯ НА ПУБЛіЧНИЙ ЗАХІД) 

В травні 2013 р. стартує конкурс аматорського фото «Пам’ятники Тараса Шевченка в Україні і світі», який триватиме до 1 лютого 2014р. 

Наступною складовою проекту стануть тематичні концерти талановитих молодих артистів, що відбудуться у серпні-вересні 2013 р. у містах України.

У жовтні 2013 р. планується європейський інформаційний тур «З Шевченком у серці», що проводитиметься у формі культурно-мистецьких заходів у країнах Європи і включатиме спеціальні експозиції (архівні документи та роботи сучасних фотомитців), майстер-класи майстрів народного мистецтва (вишивка, лялька-мотанка), концерти знаних майстрів мистецтв та талановитої молоді, популярні лекції відомих шевченкознавців, правові консультації.

Завершити проект передбачається у вигляді виставки «Геній планетарного масштабу», у якій буде висвітлено вшанування Тараса Шевченка в світі та підбито підсумки конкурсу аматорського фото.