Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українська піаністка отримала найпрестижнішу музичну нагороду - "Греммі"

shpachenki

Українська піаністка Надія Шпаченко отримала нагороду "Греммі". Це одна з найпрестижніших музичних нагород світу. Її альбом The Poetry of Places переміг у категорії "Найкраща класична збірка".

На сайті Надії зазначається, що програма The Poetry of Places виконується у двох варіантах. Перший – концерт із новими творами. Другий – композиції 19, 20 та 21 століття. На створення програми піаністку надихнула архітектура.

Манера гри Надії на фортепіано унікальна, а її твори часто мають незвичайні звукові якості чи інструменти. Наприклад, частину програми The Poetry of Places піаністка виконує на іграшковому піаніно.

Шпаченко виїхала з України у 1991-му році й відтоді мешкає у США. Надія виступає з сольними та камерними концертами, як солістка вона грає з оркестрами у Північній Америці та Європі. Шпаченко професорка музики в Каліфорнійському державному політехнічному Університеті Помони. Там вона викладає програму виступу на фортепіано. Піаністка має ступінь DMA та MM Університету Південної Каліфорнії.

Джерело: Українська Правда

28.01.2020