Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Києві проходить онлайн-марафон пам'яті бійців Донецького аеропорту

kyborgs

У Колонній залі КМДА проходить безперервний добовий онлайн-марафон вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту "Доба пам’яті 24+2".

Вшанувати пам’ять героїв прийшли ветерани АТО/ООС, родини загиблих героїв-воїнів, волонтери, громадські діячі.

Упродовж доби Колонній залі КМДА діятиме вільний простір громадських об’єднань, на якому зможуть виступити всі причетні до подій оборони донецького аеропорту.

cyborgs2

Під час заходу демонструватимуться фото- та відеоматеріали захисту донецького аеропорту, можна буде почути розповіді учасників захисту аеропорту та волонтерів, які в період 2014-2015 років перебували на території ДАП. Також свої історії розкажуть члени родин загиблих героїв-«кіборгів». Заплановані виступи артистів та режисерів, громадських діячів, вчених.

У Колонній залі КМДА також розміщена виставка із зображенням загиблих героїв. Як повідомили організатори заходу, безперервний марафон «Доба пам’яті» збирає українців для того, щоб віддати шану захисникам територіальної цілісності та незалежності України – воїнам, які стали справжньою українською легендою.

Марафон проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Департаменту культури, Департаменту суспільних комунікацій, Міністерства у справах ветеранів та тимчасово окупованих територій. Марафон триватиме протягом доби - 20-21 січня.

Джерело: УКРІНФОРМ

20.01.2020