Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українські гурти приймать участь у найбільшому музичному фесті Австрії

Молоді талановиті українські артисти Sasha Boole та Alyona Alyona, гурти [O] та Tik Tu беруть участь у найбільшому шоукейс-фестивалі Австрії Waves Vienna, який проходить 26-28 вересня у Відні.

Проєкт реалізується Українським інститутом у рамках Двостороннього року культури "Україна – Австрія-2019" спільно з незалежною музичною ініціативою Music Export Ukraine, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

ukrbands

Найпрестижніша подія в сучасній музичній індустрії Австрії Waves Vienna репрезентує всі жанри сучасної музики: від дрім-попу до року та репу. Фестиваль відбувається щороку наприкінці вересня і входить до міжнародної мережі INES (The Innovation Network of European Showcases), яка об’єднує 8 найсильніших шоукейс-фестивалів у Європі.

Концепція Waves Vienna – досягнення взаємодії максимальної кількості гравців музичного ринку Європи – відображена у слогані фестивалю: “Схід зустрічає Захід”. Кожного року організатори фестивалю роблять фокус на двох країнах. У 2019 році це Швеція і Угорщина.

Україну на фестивалі представляє висхідна зірка жіночого репу Alyona Alyona, співак із Чернівців Sasha Boole, який вже успішно гастролює Європою, а також гурт Tik Tu (Тернопіль) та резиденти лейблу Masterskaya гурт [O] (Київ).

30.09.2019