Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українка стала зірковим кондитером у популярному канадському телешоу

natali

Кулінарка Наталія Шевченко з Едмонтона стала першим зірковим кондитером у третьому сезоні відомого канадського кулінарного конкурсу The Great Canadian Baking Show.

Ведуча назвала сенсацією торти Наталії. Один з них складається з двох коржів різного розміру блакитного і жовтого кольорів. Прикрашений філігранно виліпленим колоссям, горами, ялинками тощо. Інший вкрили маки й волошки з крему.

В одному з інтерв'ю Наталія розповідає, що багато тренувалася для участі у шоу, аби «розповісти свою українську історію шляхом презентації своєї випічки». Живучи в Едмонтоні, де є потужна українська діаспора, дівчина почувається як удома. «Я бачу, що українська культура є частиною культури Канади. Я з гордістю називаю Альберту моїм канадським домом», - каже кулінарка.

Свій стиль випічки українка визначає як вишуканий східноєвропейський. Коронною стравою дівчини є торт «Медовик» з медових бісквітів і сметани. «Цей торт нечасто можна скуштувати в Канаді, і як тільки ліюди його пробують, він перетворюється на їх фаворита», - розповідає кондитерка.

Наталія виросла в Україні, і випічка була важливою частиною в її родині. Дівчина змалку навчилася готувати за традиційними українськими рецептами. Наталія робить технічно складні торти, спеціалізується на хлібі та любить працювати з тістом. До Канади українська кондитерка перебралася три роки тому, після того, як познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. А участь у канадському кулінарному шоу назвала здійсненням своєї мрії.

The Great Canadian Baking Show – це кулінарне телешоу, прем’єра якого відбулася 1 листопада 2017 року на телеканалі СВС. Конкурс є адаптацією британського сериіалу The Great British Bake Off, якй виходить в Канаді під назвою The Great British Baking Show. Для шоу із сотень охочих обирають 10 кулінарів-аматорів на змагання з метою визначення найкращого з найкращих. У кожному епізоді три раунди. Судді оцінюють та коментують представлені страви і вирішують щотижня, який з конкурсантів гідний отримати «зіркове» звання, а хто відправиться додому. У підсумку залишаються три учасники, які змагатимуться за перемогу в телеконкурсі.

Джерело: УКРІНФОРМ

23.09.2019