Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українська діаспора з усього світу вітає Україну з Днем Незалежності

diaspora_celebrating

Українська діаспора в усьому світі приєдналася до святкувань Дня Незалежності.

Зі святом українців в різних країнах планети привітав президент Світового конґресу українців (СКУ) Павло Ґрод: «Шановні українці й друзі України! Від імені Світового конґресу українців вітаю з найбільшим національним святом – Днем відновлення незалежності України. 29 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців. І це не просто мрія. Це незламне прагнення українського народу до свободи. Це непохитна віра в перемогу над ворогом. Це невтомна праця задля європейського майбутнього української держави. Це духовна єдність поколінь українців в Україні та в діаспорі, що століттями виборювали незалежність. Це свято світового українського народу, адже де б ми не жили – гордімося, що ми є українці».

Він зауважив, що «перед всіма нами стоять великі виклики: подолання російської агресії проти України та українського народу, розбудова могутньої України та розвиток українського світу». Президент СКУ зазначив, що пишається тим, що «світове українство пліч-о-пліч стоїть на підтримку українського суверенітету, української мови й успіху України».

Крім того, в іншому відеоролику, розміщеному на сторінці СКУ в Фейсбуці, з Днем Незалежності Україну вітають очільники українських громадських, культурних організацій з Австралії, Аргентини, Португалії, Норвегії, Естонії, Росії, Казахстану, Туреччини.

З Днем Незалежності українців світу привітала також діаспора зі США в своєму відео.

Як повідомила в Фейсбуці голова Товариства української діаспори Греції та філоукраїнців греків «Українсько-грецька думка» Галина Маслюк, з нагоди свята відбулася недільна літургія яку відправив у церкві Св.Трійці о. Андрій Твердохліб. Після служби Божої представники української громади вирушили прикрашеними у синьо-жовті кольори автівками через центр міста до найвищої точки грецької столиці на горі Лікавітос.

Portugal_celebration

Українці Португалії відзначили автомаршем День Прапора та День Незалежності України, повідомив Голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха.

А ще, дубайський хмарочос "Бурдж Халіфа" у День незалежності України засвітився кольорами українського прапора!

25.08.2020