Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українку визнано найкращою тенісисткою світу.

Українська тенісистка Еліна Світоліна названа найкращою серед всіх своїх колег на планеті за підсумками лютого.

Як повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA), це сталося завдяки виграшу першого в кар’єрі Світоліної великого титулу, а також виходу до топ-10 тенісисток світу.

За підсумками опитування вболівальників на порталі WTA українська спортсменка отримала 63 відсотки голосів. Зі значним відставанням друге місце з 27 відсотками дісталося француженці Кристині Младенович, третє з 10 відсотками – чешці Кароліні Плішковой, передає НВ.

Днями стало відомо, що перша ракетка України та 10-й номер світового рейтингу українка Еліна Світоліна номінована на звання кращої тенісистки світу в лютому за версією WTA.

У лютому Світоліна перемогла у фіналі престижного турніру WTA категорії Premier 5 в Дубаї з призовим фондом 2,666 мільйона доларів і гарантувала собі потрапляння до топ-10 світового рейтингу.

Раніше українська тенісистка виграла перший турнір у сезоні, перемігши на змаганнях в Тайбеї.

Джерело: VIDIA