Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

"Радио Вести" позбавили ліцензії.

Нацрада з телебачення і радіомовлення ухвалила рішення не продовжувати «Радио Вести» ліцензію на мовлення в Києві.

На початку засідання заступник голови Нацради Уляна Фещук повідомила, що весь тиждень регулятор намагався дізнатися у суду, чи була подана апеляційна скарга щодо скасування рішення про заборону Нацраді розглядати питання продовження ліцензії «Радіо Вести». З її слів, термін подання скарги закінчився ще 28 лютого.

Однак, зі слів юриста холдингу, скарга була подана 2 березня. Вона заявила, що це не є порушенням термінів, адже у разі, якщо представник радіостанції не був присутній на судовому засіданні, то можливість подати апеляційну скаргу починається з моменту ознайомлення з рішенням суду. Тому у «Вістях» вважають, що подали скаргу вчасно.

Пізніше суд підтвердив, що скаргу було подано 2 березня. Таким чином рішення про заборону розглядати це питання знову набуло чинності. Однак Фещук зазначила, що офіційних документів з суду вони не отримали і далі вони згодні перейти в судову площину.

“Ми вирішили припинити той фарс, в який загнала нас компанія”, – сказала перший заступник голови Нацради Ольга Герасим’юк.

Раніше, 23 лютого, регулятор позбавив «Радіо Вести» ліцензії на мовлення в Харкові.

З 1 березня радіостанція залишилася без більшості працівників. У холдингу кажуть, що звільнення пов’язані з рішеннями Нацради, а працівники, які звільнилися, запевняють, що всьому виною дії керівництва компанії. «Радио Вести», зокрема, залишили ведучі Микола Вересень, Дмитрий Тузов, Дмитро Терешков і Костянтин Дорошенко, Андрій Алфьоров та інші.

Відмова продовжити мовникові ліцензію пов’язана з відсутністю довіри до інформації щодо його власників. За неофіційними даними фінансування радіо пов’язували з чиновниками-втікачами режиму Януковича. Також Радио Вести отримували попередження за образливі висловлювання гостей радіо про героїв Революції гідності та були оштрафовані за невиконання мовних квот.

Джерело: VIDIA

07.03.2017