Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Україна уклала низку міжнародних угод по постачанню озброєння.

На виставці озброєнь в Об’єднаних Арабських Еміратах українська делегація домовилася про постачання безпілотників та спільне виробництво бронетехніки, повідомляє Радіо Свобода.

Президент Порошенко заявив, що під час візиту до ОАЕ українські підприємства уклали угоди та визначили термін постачання для ЗСУ необхідних оборонних засобів.

Ukrainian President Poroshenko visits the International Defence Exhibition and Conference (IDEX) in Abu Dhabi

«Ми значно розширили номенклатуру нашої співпраці. Я впевнений, що сьогоднішній візит був надзвичайно успішним. Підписанні контракти допоможуть нам залучити валюту в країну і, в той же час, дадуть необхідні ресурси для прискорення проведення модернізації української армії», – повідомив Порошенко.

Зокрема, пройшли переговори з міжнародними компаніями. Українська делегація зустрілася з американськими виробниками гвинтокрилів «Бел Хелиптер» та домовилися про ремонт та постачання американських літальних апаратів. Також був підписаний договір з французькими виробниками інформаційних систем «Талес» про поставки систем радіорозвідки.

Нагадаємо, голова Бюро національної безпекиПольщі Станіслав Кожей заявив, що Польща готова продавати Україні необхідну зброю та військову техніку.

Джерело:Vidia

26.02.2015