Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Еміратах масово пройде показ фільму "Ціна правди": покажуть у 43 кінотеатрах

mr.jhons_movie

Стрічку «Ціна правди» можна переглянути в 43 кінотеатрах в Об'єднаних Арабських Еміратах до 9 вересня. Про це повідомляється на сторінці Української громади в ОАЕ в Фейсбуці.

Як зазначається в розміщеному в соцмережі постері, стрічку показують в еміратах Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Фуджейра, Аджман, Рас-ель-Хайма.

Координатор української громади в Абу-Дабі Євгеній Семенов подивився фільм і поділився своїми враженням в Фейсбуці: «Дуже сильне кіно - трилер, який розповідає реальну історію британського журналіста Гарета Джонса, котрий першим у світі написав про Голодомор в Україні і віддав за це своє життя. Фільм треба дивитися та показувати іноземцям, щоб розповісти про трагедію Голодомору та його жахи; показати, якою є ціна правди».

Він зазначив, що фільм в еміратському прокаті вийшов під назвою «Mr. Jones». «Із значних сцен в Еміратах, здається, вирізали лише московську нарко-бордельну вечірку. Зате близько пів години із загальних 120 хвилин тривалості, коли дія відбувається в Юзівці/Сталіно (нинішньому Донецьку), кіно в Еміратах майже повністю йде українською мовою із субтитрами англійською та арабською», - розповів Семенов.

Він процитував в дописі останній титр з фільму: «In memory of the millions killed in the Holodomor - Stalin's famine» («На згадку про мільйони вбитих під час Голодомору - орагнізованого Сталіним голоду»).

Стрічка вийшла на широкі екрани в Україні 28 листопада 2019 року. Світова прем'єра відбулася 10 лютого 2019 року в межах конкурсної програми 69-ого Берлінського міжнародного кінофестивалю. Британське видання The Guardian у травні включило стрічку «Ціна правди» (Mr Jones) Аґнєшки Голланд про Голодомор в Україні до списку кращих фільмів року. Сценаристка і співпродюсерка фільму Андреа Халупа - американська журналістка і сценаристка українського походження.

Джерело: УКРІНФОРМ

07.09.2020