Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Американський актор Джозеф Гордон-Левіт збирає фотографії України

Levitt

Американський актор Джозеф Гордон-Левітт звернувся через соцмережу до всіх охочих з проханням надіслати йому гарні фотографії України для його нового проєкту.

Джозеф Леонард Гордон-Левітт (Joseph Leonard Gordon-Levitt) - відомий актор, режисер, сценарист та продюсер. Став популярним завдяки ролі Томмі Соломона у комедійному серіалі «Третя планета від Сонця» (1996-2001), а також фільмам «Цеглина» (2005), «500 днів літа» (2009), «Початок» (2010), «Темний лицар повертається» (2012) та «Петля часу».

«Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проекту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть декілька фотографій, які ви зробили десь в країні, і додайте їх в проєкт», - написав Гордон-Левітт у Фейсбук, супроводивши це посиланням на сайт https://hitrecord.app.link/ukraine.

Своє звернення актор супроводив знімком, зробленим в Карпатах.

Гордон-Левітт зауважив, що цей проєкт також може бути цікавий для письменників та акторів. Для отримання додаткової інформації він порадив завітати на його сайт.

На даний момент на сайті, де Гордон-Левітт закликав постити фото України, опубліковано вже чимало знімків. Тут можна знайти, зокрема, світлини з природою України, зображення Києва, Одеси, тунелю кохання в Клевані, Карпат, хатини рибалки в Старому Солотвині, озера Світязь, замку в Підгірцях, Чорного моря і багато іншого.

Джерело: УКРІНФОРМ

22.11.2020