Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Вітаємо вас з Міжнародним днем прав людини!

МГО "Ми Українці" щиро вітає вас с Міжнародним днем прав людини!

Це свято було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Дотримання прав людини є турботою не лише конкретної держави, а й усієї міжнародної спільноти. Визнання, дотримання та захист прав і свобод людини не є внутрішньою справою тієї чи іншої країни. Права людини не мають кордонів.

Права людини не даруються державою, а належать кожному від народження.

Всі права людини  громадянські, політичні, економічні, соціальні є універсальними, неподільними, взаємозалежними та взаємопов'язаними. Вони є основою людського існування та розвитку.

У цей день, зазвичай, згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

Головна мета свята  торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного. Утвердження та забезпечення дотримання прав людини  важлива проблема сучасного світу. Наш громадянський обов'язок знати свої права та навчитися поважати права інших.

У цей День ми приєднуємося до цієї ініціативи і бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до ближніх.

10.12.2014