Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

З Німеччини українська діаспора назбирала та передала 10 тонн медичної техніки.

Десять тонн медичної техніки та гуманітарної допомоги від української діаспори з Німеччини переправили львівські волонтери на схід країни.

Інвалідні візки, ліжка, кварцові лампи та іншу техніку отримає госпіталь у Волновасі, передає ZIK.

«У Волновасі є госпіталь, де зараз перебувають наші поранені бійці. Цей госпіталь наразі не в придатному стані для лікування поранених», – зазначив волонтер Богдан Яворський.

Відтак, українська діаспора у Німеччині вирішила передати для цього медичного закладу необхідне обладнання. Зараз у шпиталі лікуються більше сотні поранених вояків, яким ця допомога може врятувати життя.

«Тут є реабілітаційне обладнання. Також є ліжка, перев’язочні матеріали та інвалідні візки», – розповідає голова благодійного фонду Ростислав Макух.

Окрім медтехніки, в зону АТО везуть велику кількість одягу для людей, які через війну втратили майно. Загалом назбирали допомоги вагою у десять тонн. Переправити такий великий багаж на схід зголосилось чимало волонтерів.

«Ми згуртували усіх волонтерів, які зголосилися нам допомогти. Наразі допомога вже їде до Волновахи. Там її чекають місцеві благодійники, щоб швидко розвезти у потрібні місця», – пояснює волонтер Володимир Гладиш.

Це вже сьома партія допомоги, яку надіслали з німецького містечка Дортмунд. Зараз тамтешні українці готують нову партію одягу та їжі, яку відправлять на Донбас у Костянтинівку у середині липня.

Джерело: Vidia

18.06.2015