Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Європейська прем'єра українського фільму про Симона Петлюру стартує у Римі

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці активіст української громади в Римі, голова однієї з асоціацій українців в Італії, журналіст Олесь Городецький.

"16 грудня 2018 року о 12.30 в кінотеатрі "Дон Боско" (via Publio Valerio, 63) відбудеться європейська прем'єра фільму Олеся Янчука "Таємний щоденник Симона Петлюри", - написав він.

Городецький додав, що прем'єру представить головний режисер стрічки, Народний артист України, директор кіностудії ім. Олександра Довженка Олесь Янчук.

Вхід на показ за запрошенням, вартість якого складає 10 євро. Його можна придбати у першому офіційному україномовному CAF / PATRONATO у Римі за адресою: Centro Assistenza Fiscale, Via Suor Maria Mazzarello, 5.

Історична драма Олеся Янчука "Таємний щоденник Симона Петлюри", яка символічно приурочена до 100-ї річниці Української революції, 6 вересня вийшла в український прокат.

Фільм розповідає про Україну у 1917 – 1921 роки. Триває відчайдушна боротьба за незалежність Української Народної Республіки. Лідер УНР Симон Петлюра намагається стримати агресію більшовицької Росії. Програвши боротьбу, Петлюра змушений емігрувати до Парижа. Але й там через дії агентів Москви його життя постійно під загрозою.

Джерело: УКРІНФОРМ

06.12.2018