Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Восени наступного року вийде перше українське фентезі. Трейлер.

Представлений перший трейлер повнометражного українського фентезі «Сторожова застава».

Фільм українського режисера Юрія Ковальова, виробництвом якого займається компанія Kinorob, оповідає про те, як сонячне затемнення активізує магічний портал часу і звичайний хлопець Вітько потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Юнака чекають небезпечні пригоди, чорна магія, зустріч з новими друзями та міфічними істотам.

В широкий кінопрокат картина про українських супергероїв вийде восени 2017 року. Раніше повідомлялося, що Сторожова застава повинна була вийти ще в кінці 2016 року. Перенесення прем’єри продюсер Єгор Олесов пояснює так:

«Дату прем’єри в Україні було перенесено на осінь 2017 року у зв’язку з необхідністю синхронізації з міжнародними продажами стрічки, а також задля того, аби отримати найбільш виграшне місце у розписі фільмів у кінотеатрах».

«Жанр фентезі дуже складний для виробництва. В Україні не так багато локацій, де можна зняти фентезі. Фактично ці місця нам доводиться створювати за допомогою візуальних ефектів. Над цим працює фантастична команда спеціалістів, і в кожного горять очі», – каже продюсер фільму Юрій Прилипко.

«І в нас створені класні образи героїв – саме фентезійних. Наприклад, образ Голема – це сила, стихія, яку неможливо перемогти стандартними способами, котрі є в наших римовців… За допомогою костюмів та декорацій ми відтворили вражаючу історичну атмосферу, а завдяки такому об’єму VFX – ми створимо по-справжньому фентезійний світ, сповнений магії та дива», – додає Прилипко.

Кінострічку, зняту за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, в прокат випускає компанія B&H Film Distribution. Над створенням СGI і VFX ефектів працює українська студія Postmodern. Також у створенні фільму беруть участь члени ініціативної групи # КіноКраїна, FILM.UA Group, StarLightMedia і Держкіно.

Джерело: VIDIA

11.01.2017