Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Великобританія опублікувала фото російської військової техніки на Донбасі

Посольство Великої Британії через свій Twitter-акаунт оприлюднило кілька фото, які свідчать про присутність російських збройних сил на сході України, передає VIDIA.

На знімках зображений російський зенітно-ракетний комплекс Панцир С-1, який використовують проросійські бойовики на Донбасі. Україна не володіє такою зброєю.

Також військові експерти авторитетного британського ресурсу Bellingcat investigative journalism group учора опублікували звіт, у якому стверджують, що Росія задіяна у конфлікті на сході України на боці сепаратистів. Про це повідомляє DW.

Фахівці проаналізували 1353 артилерійські воронки, зафіксовані на супутникових фото у період з 17 липня по 31 серпня 2014 року, що дало змогу точно встановити траєкторію польоту снарядів. «Проаналізувавши супутникові знімки, а також відеозаписи з соцмереж, повідомлення місцевих ЗМІ та змінювану карту конфлікту, що триває, команда дослідників Bellingcat встановила наявність переконливих доказів того, що артилерійські обстріли української території, спрямовані проти українських збройних сил, були здійснені з території Російської Федерації», – такого висновку дійшли експерти.