Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українці у Європі офіційно звернулися до Єврокомісії щодо запобігання російській пропаганді

toEurocomission

Європейський конгрес українців та українські громадські організації в країнах Євросоюзу підписали звернення до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн щодо недопущення спроб російської пропаганди дискримінувати українців в ЄС.

Відкритий лист розмістив на своїй сторінці в Facebook голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха.

Як зазначається, упродовж останнього місяця в різних інформаційних виданнях та соціальних мережах ряду країн Європейського Союзу пройшла інформаційна кампанія проти України. Як приклад згадується стаття в португальському виданні «Público» від 21 червня, де Україну безпідставно звинувачують у сприянні правому радикалізму.

В Європейському конгресі українців вважають, що дана пропагандистська кампанія носить організований характер і пов’язана із новими заявами президента Росії Володимира Путіна щодо повернення «подарованих» російських земель країнам, що входили до СРСР.

В Європейському конгресі українців переконані, що «нинішня агресія Росії проти України є наслідком європейського вибору українців».

«Ми, українці, різних країн ЄС, просимо приділити особливу увагу припиненню політики інформаційної дискримінації українців та посилити санкції проти РФ», - закликають автори звернення.

Джерело: УКРІНФОРМ

20.07.2020