Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українці у США не бачать підстав імпічменту Трампа

diaspora

Члени та прибічники Республіканської партії США серед американців українського походження поки що не бачать підстав для імпічменту Дональда Трампа.

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу розповів колишній мер міста Рендольф (штат Нью-Джерсі) та голова міського осередку Республіканської партії Роман Гірняк. (на фото)

За словами Гірняка, українці у США традиційно підтримують республіканців. І він вважає, що зарано робити якісь висновки до завершення розслідування в комітетах Палати представників.

«Я бачу дуже багато брехні довкола цієї справи. Президенти, коли ведуть якісь переговори, завжди про щось домовляються, тож я не бачу нічого поганого в тій телефонній розмові Трампа і Зеленського 25 липня. Але в будь-якому разі Україна для мене важливіша, ніж політика. Тож якщо з’ясується, що Трамп справді робив щось погане для України, я не підтримуватиму його», - наголосив Гірняк.

Водночас представник Республіканської партії зауважив, що Трамп «легко переможе будь-якого суперника на виборах 2020 року» і буде обраний президентом США на другий термін. Гірняк також виключив можливість оголошення імпічменту Трампа, оскільки «Сенат у жодному разі не засудить його», навіть якщо Палата представників проголосує за цю процедуру. На переконання ексмера, звинувачення Трампа «однопартійні». І якби на місці президента був висуванець Демократичної партії, республіканці могли б так само шукати привід для усунення його від влади, як це було з Біллом Клінтоном.

Як повідомлялося, в комітетах Палати представників триває розслідування щодо імпічменту, яке може бути завершене вже цього року. Демократи звинувачують Трампа у зловживанні владою, у зв'язку з тим, що він вимагав від України провести розслідування діяльності колишнього віцепрезидента США Джо Байдена та його сина Гантера.

Джерело: УКРІНФОРМ

11.11.2019