Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Україна запускає міжнародний ТБ-канал на противагу Russia Today

1+1 Media запускає міжнародний новинний телеканал «Ukraine Today». 11 серпня він почне працювати у тестовому режимі, а вже з 24 серпня мовлення відбуватиметься у повному обсязі. Мовлення вестиметься англійською мовою.

За контентне наповнення каналу відповідатиме новостворена редакція, яка увійде до структури департаменту інформаційного мовлення 1+1 Media.

«Для нас, як однієї з провідних українських медійних компаній, важливо надати міжнародній спільноті доступ до реальних фактів та подій в Україні, Росії та країнах СНД. На жаль, останнім часом ми стали свідками широкомасштабної інформаційної війни з боку державних ЗМІ Росії. Ми вважаємо, що можемо на це відповісти, а саме об’єктивною інформацією, побудованою на принципах цивілізованого світу – з усіма точками зору, без брехні та перекручень. “Ukraine today”- наш внесок на підтримку європейського вибору України», – коментує генеральний директор 1+1 Media Олександр Ткаченко.

Генеральним продюсером телеканалу призначено Тетяну Пушнову, яка з вересня 2011 року обіймає посаду шеф-редактора ТСН. З часом планується розширення редакції, а також запуск мовлення каналу російською мовою.

Канал буде безкоштовним та доступним через супутник Hotbird у цьому році на території Європи та вже з наступного року на території США.

В редакції, окрім українців, також будуть працювати громадяни країн ЄС.

Назва нового телеканалу викликала жваве обговорення як в соцмережах, так і в середовищі медіа-експертів.

Генеральний продюсер Ukraine Today стверджує, що вони не бояться бути співзвучними із російським каналом Russia Today, оскільки їх принципи подачі інформації в корені відрізняються, а крім того останнім часом російський канал позиціонує себе як RT, тобто не використовує повну назву і так не сприймається.

«Була Russia Today, тепер буде Ukraine Today. З назви зрозуміло, що мовлення буде йти з цієї частини світу, до того ж Russia Today – не його оригінальне назва, є USA Today та інші», – пояснює Тетяна Пушнова.

Джерело: Vidia

04.08.2014