Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У діаспорі засуджують використання дітей в антиукраїнській кампанії

Світовий конгрес українців (СКУ) засуджує хвилю викрадення дітей, що здійснюють підтримувані Росією терористи в розорених війною Східних частинах України.

Згідно з повідомленням Міністерства закордонних справ України, 26 липня 2014 року група терористів викрала з дитячого будинку в Луганську сиріт, які потребують постійного медичного нагляду,з намаганням незаконно, без будь-якої документації, вивезти через кордон на територію Російської Федерації. Уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що сиріт було вивезено на російську територію та пізніше повернуто в Україну, повідомляють у СКУ.

28 липня Рада національної безпеки і оборони України повідомила, що в Донецькій області терористи продовжують утримувати  в заручниках 135 хронічно хворих дітей з кількох дитячих будинків  та забороняють вивозити їх із зони антитерористичної операції.

«Це жахливо, що підтримувані Росією терористи використовують у своїй кампанії невинних дітей,  і це є ще одним прикладом жорстокості антиукраїнських дій Росії, які вона веде проти українського народу», – вважають у СКУ.

«Міжнародне співтовариство мусить негайно вжити рішучих заходів, щоб дітей не використовували в якості заручників», -заявив Президент СКУ Євген Чолій.

Джерело: Vidia

 

30.07.2014