Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Пекіні відкрився “Український дім”

17 вересня китайська компанія Xinwei Telecom Industry Group разом посольством України в Китаї відкрили в Пекіні перший «Український дім», метою якого є сприяння економічним, торговельним та культурним обмінам між Китаєм і Україною.

На церемонії відкриття посол України Олег Дьомін заявив, що «Український дім» був створений для покращення та просування відносини між двома країнами у всіх сферах. Олег Дьомін також подякував голові правління китайської компанії Xinwei Telecom Industry Group Ван Цзіну за сприяння китайсько-українським зв’язкам.

 

 

На церемонії відкриття «Українського дому» Ван Цзін від імені китайської компанії Xinwei Telecom Industry Group та Олег Дьомін від імені посольства України в КНР підписали меморандум про співробітництво. Також були підписані меморандуми між «Українським домом» і партнерами – Товариством українсько-китайської дружби, ICC, туристичною компанією Pan Ukraine і Академією Туризму, Асоціацією «Український Бурштиновий світ», був підписаний договір про співробітництво з компанією «Sun-Craft» Center LLC.

Крім цього, український національний оператор зв’язку «Датагруп» на базі «Українського дому» відкрив своє представництво у Китаї.

Джерело: Vidia

 

18.09.2014