Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У 50 містах 18 країн світу відбулися Марші миру

У щонайменше 50 містах 18 країн світу відбулися Марші миру.

Марші відбулися, зокрема, у багатьох росйських містах – Москві, Санкт-Петербурзі, Пермі, Воронежі, Нижньому Новгороді, Саратові, Красноярську, Волгограді, Сарапулі, на Камчатці, у Барнаулі, Ростові-на-Дону, Томську, Ангарську, Петрозаводську, Краснодарі, Калінінграді, Архангельську, Казані.

А також в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Пекіні, Франкфурті-на-Майні, Берліні, Кельні, Гамбурзі, Мюнхені, Нюрнберзі, Вашингтоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско, Бостоні, Х’юстоні, Сієтлі, Ванкувері, Римі, Мілані, Дубліні, Лондоні, Осло, Відні, Парижі, Лейпцигу, Празі, Лісабоні, Хельсінках, Стамбулі, Барселоні.

Близько 2500 українців з Риму, Пізи, Неаполя, регіону Марке, Вітербо, Орвієто та інших міст Італії пройшли центральними вулицями Риму, щоб висловити солідарність “Маршу Миру” в Москві, заявити про позицію українців Італії щодо військової агресії путінського режиму в Україні та закликати італійський уряд активніше підтримувати нашу Батьківщину, повідомив голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький.

Акція розпочалася з виконання гімну та вшанування всіх Героїв, що віддали своє життя за Незалежність.

Під час Маршу активісти розповідали італійцям та гостям Риму правду про захолення Криму та приховану війну на Донбасі, закликали підтримати Україну. Марш висвітлювався головним новинним каналом італійського телебачення “RAInews24″, котрий робив прямі включення з акції. Були присутні також журналісти з інших італійських та українських видань.

Декілька провокаторів намагалися перед телекамерами звинувачувати Київ, але завдяки пильності активістів були випроваджені поліцією.

1450101_1518111728406691_2115834857660621760_n

 

10538504_1518111761740021_1446782810897784402_n

 

Близько 800 учасників Маршу миру зібралися на площі “Don Pedro IV” в центрі Лісабона. Українською, португальською та англійською мовами звучали заклики: “Ні війні!”, “Путін залиш Україну в мирі!”, “Зупинім нового Гітлера!”.

Перед початком і на завершення Маршу лідери української громади закликали різними мовами португальське співтовариство допомогти Україні у її захисті своєї території проти путінської агресії та не допустити до нової світової війни, чим Путін реально зараз погрожує світові.

Два дні поспіль, у суботу та неділю, у Празі на Староміській площі відбувався “Великий Майдан “За вашу та нашу свободу” в рамках акцій “SavEUkraine – Maidan International, Prague”, яку організовує спільнота Kaputin, пише “Укргазета“. На празькому “Майдані” підтримали всесвітню акцію Марш миру.
У Парижі Марш миру почався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих у бойових діях.
У Марші миру в Сан-Франциско взяли участь українці, росіяни та американці.
Біля російського консульства виступила співачка Руслана з подякою за допомогу біженцям та українським військовим та попросила організовуватися на боротьбу проти пропаганди.
 
Джерело: Vidia

24.09.2014