Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Нідерландах розпочато судовий процес по авіакатастрофі МН17

mh17

9 березня в Нідерландах розпочався суд щодо катастрофи літака Boeing 777 рейсу МН17. Судове засідання в Нідерландах відбувається на підставі доказів, зібраних Спільною слідчою групою (JIT) за участю правоохоронних органів Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України.

10 березня в судовому комплексі «Схіпхол», де слухають справу щодо збитого літака рейсу МН17, розпочалося друге засідання.

Напередодні судового процесу родичі загиблих влаштували 8 березня мовчазний протест у Гаазі - навпроти посольства Росії в Гаазі вони поставили 298 білих стільців, які символізують жертв трагедії.

Світовий конґрес українців виступає за притягнення до відповідальності винних у збитті літака рейсу МН17 та їх керівників.

Про це повідомляється на сторінці СКУ в Facebook з нагоди початку в Нідерландах судового процесу:
«У Нідерландах розпочалося слухання у справі рейсу МН17, до якого прикута увага світу. Майже 6 років минуло з часу трагедії, в якій загинуло 298 осіб. Незважаючи на переконливі докази, Російська Федерація й досі продовжує заперечувати свою причетність до цього страшного злочину, всіляко намагаючись дискредитувати розслідування та перешкодити встановленню справедливості. Ще у 2015 році Росія перешкодила створенню міжнародного трибуналу для покарання винних, наклавши вето на Резолюцію Ради безпеки ООН. Світовий конґрес українців і cвітова українська спільнота в пам’яті й солідарності стоять поруч із сім'ями та друзями жертв катастрофи МН17. Вбивці MH17 та їхні керівники повинні бути притягнуті до відповідальності».

Джерело: УКРІНФОРМ

10.03.2020