Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Кіпрі пройшов показ фільму "Кіборги"

 
У Лімасолі відбувся показ фільму «Кіборги» за ініціативи української громади.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Республіці Кіпр.

«25 cічня 2019 р. у м. Лімасол відбувся показ фільму «Кіборги» в одному з центральних кінотеатрів найбільшого портового міста Кіпру. Демонстрація легендарної кінострічки на Кіпрі стала можливою завдяки ініціативі місцевої громади українців», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кінопоказ «проходить цьогоріч у дні, коли в Україні відзначається 100-річчя Акту Злуки та річниця героїчної оборони Донецького аеропорту, має символічне значення». Це, зокрема, підкреслив Посол України Борис Гуменюк у своєму вітанні – зверненні до української громади Кіпру та почесних гостей - українських воїнів, учасників боїв за Донецький аеропорт, які наразі проходять реабілітацію на Кіпрі.

Яу повідомлялося, прем'єра кінокартини “Кіборги” відбулася 7 грудня 2017 року.

Ця воєнна драма присвячена одній із найбільш героїчних сторінок новітньої історії України - обороні Донецького аеропорту. Знімальна група разом із фондом "Повернись живим" започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім'ям загиблих у ДАП.

За словами голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, фільм став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату за весь період незалежності України. За два місяці прокату стрічку подивилися більше 310 тисяч глядачів, сума зборів становить понад 22,5 млн гривень.

Джерело: УКРІНФОРМ

28.01.2019