Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Кембріджі відкрилися курси української мови

cambridge

Українські студії в Кембриджському університеті (Cambridge Ukrainian Studies, CUS) розпочинають безкоштовні курси української мови.

«Безкоштовні та доступні для широкої університетської спільноти: відкриті курси з української мови, які проводитиме викладач української на факультеті сучасної та середньовічної мови та лінгвістики в Департаменті славістики Кембриджського університету Андрій Смицнюк», - йдеться у повідомленні на сторінці студії у Фейсбуку.

Для тих, хто не має попереднього досвіду вивчення слов'янських мов (Elementary A), заняття проводитимуть по четвергах о 15:00 за місцевим часом. Ті, хто має такий досвід (Elementary B), займатимуться по четвергах о 16:00. Студенти з більш високими рівнями володіння мовою (Intermediate та Advanced) навчатимуться по п’ятницях о 15:00 та 16:00 відповідно. Усі заняття відбуватимуться онлайн і стартують 8 жовтня. Зареєструватися можна, написавши на електронну пошту slavonic@mml.cam.ac.uk.

Українські студії в Кембриджському університеті організували у вересні безкоштовний вступний курс з української мови. У рамках курсу в CUS запропонували серію безкоштовних вебінарів, під час яких викладач мови в Кембриджському університеті Андрій Смицнюк мав познайомити їх учасників з українською мовою.

Українські студії в Кембриджському університеті — програма Департаменту славістики Кембриджського університету, спрямована на сприяння вивченню України у Сполученому Королівстві та за його межами. Програма створена для поглиблення громадського розуміння України та просування свіжих, інноваційних підходів до дослідження найбільшої країни в Європі з багатою історичною, мовною і культурною спадщиною.

Хоча основна увага приділяється літературі та культурі України, українські студії спрямовані на вивчення понять географічних кордонів і сприяння живому обміну між митцями, вченими, політиками і широкою громадськістю, а також між вищими навчальними закладами в Україні, Європі та Північній Америці.

Джерело: УКРІНФОРМ

12.10.2020