Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Світовий конгрес українців та український уряд підписали меморандум

Untitled

Уряд України та Світовий конгрес українців (СКУ) підписали Меморандум про співпрацю.

Під меморандумом підписи поставили прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій, ідеться на Урядовому порталі.

У Меморандумі йдеться, що Кабінет Міністрів та СКУ співпрацюватимуть в питаннях сприяння реалізації зовнішньополітичних пріоритетів України та поширення у світі правдивої інформації про Україну.

А також сприяння поглибленню плідної та взаємовигідної співпраці України з урядами країн перебування закордонних українців і  надання гуманітарної допомоги постраждалим учасникам Революції гідності та постраждалим від агресії Російської Федерації; спостереження за ходом виборчих процесів в Україні; сприяння розбудові громадянського суспільства в Україні та розвитку українського громадського життя в діаспорі.

Глава Уряду подякував Євгенові Чолію за допомогу, яку СКУ надає Україні.

Арсеній Яценюк продемонстрував зразок аптечок, які відповідають стандартам НАТО й будуть передані українським військовослужбовцям завдяки Світовому Конгресу Українців.

«Переконаний, що підтримка Світового конгресу українців дасть нам можливість вистояти. А разом і виграти», – сказав Глава Уряду.

Джерело: Vidia

 

29.08.2014