Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Молоді бандуристи в США записали музичне відео для України

Screen Shot 2014-08-25 at 12.34.08 AM

У діаспорі молоді бандуристи записали музичне відео до Дня Незалежності України.

Капела Бандуристів “Кобзарська Січ”, у яку входять учасники щорічного табору бандуристів у США, виконала патріотичну пісню “За Україну”.

Пісню заспівали просто посеред лісу під керівництвом мистецьких керівникиів Юрія Петлюри та заслуженого артиста України Олега Созанського. Відео зняв молодий українець, народжений в Америці, Юліан Гайда.

Маестро Петлюра вважає, що ця пісня об’єднує Україну у цей важкий час через те, що автори твору були з обох берегів України. “Ярослав Ярославенко, композитор, працював у польському Львові, – каже Петлюра, – а Микола Вороний, автор слів, був з Катеринославщини, частини Російської Імперії, де сьогодні Дніпропетровськ.”

Додамо, програма табору “Кобзарська Січ” цього року відзначила 35-ту річницю. Цей двотиждневий табір, заснований Героєм України Григорієм Китастим, продовжує щороку навчати молодь співу та грі на бандурі. В програмі також беруть участь гості з Австралії, Аргентини, Німеччини, Канади, України.

“Кобзарську Січ” організує Українська Капела Бандуристів ім. Тараса Шевченка, яка сьогодні базується в США, але була заснована у Києві в 1918 році.

Джерело: Vidia

 
 

26.08.2014