Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Розпочалася міжнародна кампанія проти окупації Криму - CRIME(A)

crime_is_ukraine

Міністерство закордонних справ і закордонні дипломатичні установи України долучилися до міжнародної громадської ініціативи щодо деокупації Криму “CRIME(A)”.

Вона стартувала 26 лютого, в День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС.

“Українські дипломати щоденно тримають Крим у фокусі міжнародної уваги. Тому ми без вагань долучилися до цієї важливої ініціативи. На моє переконання, вона дозволить розповісти світові про злочини Росії у новий, нестандартний, але доступний спосіб. Причому не лише дипломатам та урядам, а так, щоб це обговорювали громадяни інших країн. Це важливо, бо злочинні дії Росії становлять загрозу не лише для нас, а і для інших держав та їхніх громадян”, - заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як зазначається, громадські організації об’єдналися, щоб привернути увагу людей у всьому світі до злочинів Росії в окупованому Криму, та опублікували маніфест “Про злочини Росії в Криму”.

“Допоки з українського півострова не піде останній російський солдат, світова спільнота має розуміти: окупація Криму - це злочин Росії. Злочин, про який не можна мовчати та який не може залишитися безкарним”, - йдеться у маніфесті.

Повідомляється, що долучитись до ініціативи можуть люди, організації та компанії по всьому світу, інформація на її сайті доступна як українською, так і англійською мовами.

26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

27 лютого 2014 року розпочалася російська окупація Криму.

28.02.2021