Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

National Geographic покаже фільм про авіакатастрофу Малазійського боінгу

Телеканал National Geographic зняв документальний фільм про авіакатастрофу малазійського Боїнга МН17 в небі над Донбасом, яка сталася влітку 2014 року.

Показ фільму запланований на 4 березня.

Фільм зняли для відомого циклу програм каналу Air Crash Investigation про розслідування авіакатастроф. Відзначається, що вперше знімальна група програми мала можливість ексклюзивно поспілкуватися з співробітниками Ради безпеки Нідерландів, які розслідують справу про авіакатастрофу.

«В реконструкції подій, зокрема, йтиметься про виклики, з якими слідчі зіткнулися під час проведення слідчих дій в районі катастрофи. Але програма не дасть відповідь на головне питання – хто винен», – підкреслює видання.

Катастрофа малазійського Боїнга сталася 17 липня 2014 року. Літак авіакомпанії Malaysia Airlines летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Загинули всі 298 осіб, які знаходилися на борту. Україна заявляє, що літак був збитий із зенітної ракетної установки «Бук», привезеної з Росії на окуповану територію Донбасу.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Міжнародна слідча група (JIT) офіційно підтвердила, що Боїнг Малазійських авіаліній МН17 був збитий російською зенітно-ракетною установкою «Бук».

Джерело: VIDIA

23.02.2018