Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Курси української мови у Лондоні

Український інститут Лондона (Ukrainian Institute London) оголосив набір слухачів на зимовий курс української мови.

Про це йдеться на сторінці організації у Facebook.

«Зимовий семестр навчання української мови відкривається в січні 2019 року! Ми маємо три рівні: Advanced Beginner, Intermediate, Upper Intermediate», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нові студенти можуть долучитися до кожної з груп з відповідним рівнем володіння мовою.

Зимовий курс вивчення української мови розпочинається 14 січня і триватиме 12 тижнів до 1 квітня 2019 року. Вартість навчання становить 200 фунтів стерлінгів.

Курси української мови в Українському інституті Лондона існують більше 30 років. Упродовж року є три навчальні семестри, і вступ нових студентів можливий на початку кожного семестра. Викладачі з України мають багаторічний досвід викладання української мови як іноземної.

Як зазначається на сайті, Український інститут Лондона – благодійна організація. Заснований у 1979 році кардиналом Йосифом Сліпим, Патріархом Української Греко-Католицької Церкви. Метою Інституту є поширення у Великій Британії інформації про Україну та українців у сферах мистецтва, мови, літератури, історії, релігії, культури та спадщини, традицій та поточних справ. Діяльність Інституту підтримує зареєстрований у Великобританії благодійний фонд Українське релігійне товариство Святої Софії.

Джерело: УКРІНФОРМ

08.01.2019