Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Фільм про Революцію Гідності зайняв перше місце на кінофестивалі в Канаді.

Стрічка “Winter of Fire: Ukraine’s Fight for Freedom“ («Палаюча зима: Боротьба України за свободу») режисера Євгенія Афінеєвського посіла перше місце на міжнародному кінофестивалі у Торонто, передає Укрінформ.

Вона здобула приз глядацьких симпатій у категорії документальний фільм.

«Я хочу подякувати за підтримку та визнання нашого фільму як важливої історичної пам’ятки, присвяченої патріотизму та єдності українського народу», – сказав режисер кінострічки Євген Афінеєвський.

Скріншот з фільму

Також він нагадав, що з 9 жовтня фільм стане доступним мільйонам користувачів сервісу Netflix. «Я також хочу подякувати компанії Netflix та її чудовій команді за віру в наш фільм та донесення його до 65 млн глядачів у всьому світі», – наголосив режисер.

Додамо, що на кінофестивалі також демонстрували інший український фільм – «Пісня пісень» режисера Єви Нейман.

Цього року міжнародний кінофестиваль у Торонто проходить в 40-й раз. Протягом 10 днів аудиторія переглядає більше 300 кінострічок із понад 60 країн. Особливість фестивалю полягає у відсутності професійного журі, перемогу здобуває стрічка із найбільшою кількістю схвальних відгуків глядачів.

Нагадаємо, під час прем’єри “Winter of Fire: Ukraine’s Fight for Freedom“ у Торонто Євген Афінeєвський вийшов на сцену в футболці з фото Олега Сенцова та написом #FREESENTSOV.

Джерело: Vidia

22.09.2015