Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Вітаємо з Днем захисника України!


Шановні українці, чоловіки, військові, волонтери та усі ті, хто приймає участь у обороні нашої країни!

Міжнародна громадська організація "Ми Українці" щиро вітає вас з нашим національним святом - Днем захисника України! Сьогодні наша країна переживає дуже важкі часи, сьогодні наша країна знаходиться у стані війни зі страшним та жорстоким ворогом. І саме від тих, хто жертвує своїм звичним життям і стає на шлях захисту, залежить наше спільне майбутнє.

У першу чергу хочеться привітати і подякувати нашим військовим, які беззупинно та незламно стоять на вогняних рубежах фронту. Саме ви є нашими першими захисниками, саме від вас залежить майбутнє цього протистояння, саме дякуючи вам ми живемо тут спокійним цивільним життям.

Також вітаємо усіх волонтерів, які будь яким чином допомагають нашій армії. Без вашої роботи перемога буде просто неможливою. Вітаємо усіх військових медиків - справжніх ангелів-охоронців наших солдат, які врятували і рятують сотні українських бійців від холодних пазурів смерті.

Це свято більше не прив'язане до певної статі. Ми вітаємо не тільки чоловіків, а й жінок, які стали на шлях оборони, які своїми діями вносять не менше користі ніж чоловіки, які взяли до своїх жіночих рук зброю, аптечку або боєприпаси не зважаючи на свою стать. Ви теж захисники нашої країни і від вас теж залежить її майбутнє.

Не дарма це свято співпадає із Днем Українського козацтва. Козаки споконвіку боронили нашу країну від ворогів і стали символом незламної волі та боротьби. І зараз ми успадковуємо традиції наших славних нащадків.

Вітаємо усіх українців, які боронять нашу країну. Сміливості вам, сили духу, бадьорості та віри у себе та свою країну. Нехай ваша рука не здригнеться, а рідні та близькі дочекаються кожного з вас. І тоді настане час, коли це свято стане для нас просто символічним.

Зі святом!

14.10.2016