Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Вітаємо з днем адвокутари!

Шановні адвокати!
Міжнародна громадська організація "Ми Українці"  вітає вас з професійним святом Днем адвокатури!
Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

Його величність Закон вашими устами і діями повинен захистити демократичні права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією України. 

Бажаємо Вам, адвокати України, нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у нелегкій справі - справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості і стійкості, вірності ідеалам правди.

Нехай зігрівають ваше серце людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті - становленню та розвитку української держави.
Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я душевного тепла і родинного затишку

З повагою,

Рада Старійшин МГО "Ми Українці"

18.12.2013