Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Черкасах відбувся виїздний семінар-тренінг Школи успішного юриста.

21 квітня 2015 року Школа успішного юриста «BenePeritum» спільно з Громадською спілкою «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» провела  семінар-тренінг на тему: «Громадська організація та її лідери як локомотив позитивних змін в Україні». Ведучими заходу виступили провідні бізнес-тренери Школи успішного Юриста «BenePeritum» Горбунова Ірина та Федоренко Юлія.

13 i
Семінар розпочався з вступного слова директора Агенції Євгенія Глєбова, який привітався з аудиторією та представив спікерів заходу, а також окреслив основну мету та ідею створення громадської спілки, її статутні цілі та задачі.
- Агенція – це громадська спілка, яка створена з метою здійснювати практичну допомогу бізнесу. В рамках реалізації плану роботи, громадська спілка також регулярно проводить науково-практичні семінари і тренінги з відомими академічними фахівцями та успішними бізнесменами країни, зазначив директор Агенції Євгеній Глєбов.
У програмі семінару-тренінгу висвітлювались важливі питання, зокрема, написання дієвих маркетингових планів, робота над власним брендом, нетворкінг, хедхантінг, планування роботи та відпочинку, проективні методики, захист організму від стресу та зайвого психоемоційного навантаження. Приємні жінки - спікери заходу поділилися кейсами успішних громадських організацій та провели коуч-сесію.

DSC02050
Зустріч пройшла позитивно та продуктивно. Хотілось би зазначити, що  тренінг пройшов у вигляді діалогу між спікерами заходу та аудиторією. Представники громадських організацій задавали питання тренерам та отримували конструктивні відповіді на них. Загалом всі заплановані питання з двох блоків заходу були опрацьовані чітко та гармонійно. Присутні на тренінгу були дуже зацікавлені та захоплені викладеним матеріалом.
Сподіваємося, що даний семінар-тренінг стане поштовхом для розвитку громадських організацій в регіоні.


Якщо ви бажаєете відвідувати тренінги Школи успішного юриста - знаходьте інформацію про заходи, які вас цікавлять на офіційному сайті та реєструйтеся заздалегідь.

http://beneperitum.com.ua

27.04.2015