Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Тетьяна Протчева. Кожен може зробити свій внесок у наближення перемоги України.

Міжнародне гуманітарне об’єднання «Ми Українці» продовжує висвітлювати діяльність кожного члена своєї організації, яка допомагає наблизити перемогу України та світу над тоталітаризмом, агресією, злом , що принесла на нашу землю російська федерація. Сьогодні деяка інформація про діяльність заступника Голови МГО «Ми Українці», української художниці по текстилю, автора GLOW ART мистецтва, дипломанта "Книги Рекордів України" Тетяни ПРОТЧЕВОЇ.

protcheva_pic

Інтелектуальна вишивка Тетяни Протчевої змінила уявлення про поняття українського ремесла. Її вишиті роботи, що світяться в темряві, створюють неповторний емоційний ефект.

Тетяна ПРОТЧЕВА в цей час продовжує популяризувати і створювати гідний імідж нашої Держави. На день початку війни вона волонтером працювала на міжнародній виставці ЕХРО Dubai . Це вже її третя виставка ЕXPO (після Японія 2005 і Шанхай 2010), де авторка своїм інноваційним мистецтвом GLOW ART вишивки розповідала про культуру нашої країни. Це сприяло розвитку економічних стосунків між Україною і іншими Державами. Зараз Тетяна продовжує свою місію в Америці. Як ділиться сама Тетяна, за 2 тижні до закінчення роботи виставки EXPO Dubai , до неї підійшли 2 американки Каран Вінкер та Глорія Сігел. Вони ріелтори і приїхали на конференцію у Дубай. Каран запитала куди Тетяна повернеться після закінчення EXPO , оскільки в Україні війна. На той час, художниця не розуміла що їй робити. Через 2 дні ці жінки прислали запрошення до Америки.

protcheva_pic

Зараз вона живе у їхньому будинку у Флориді. Подорожуючи по різних штатах, художниця знайомить іноземців з культурою нашої країни. Як зазначає сама авторка , що це більше мотивує американців допомагати Україні. Чим більше знаєш про культуру країни , тим більше їй довіряєш. На День Незалежності України, авторка презентувала свій інноваційний міжнародний художній проект «Україна мій дім». З фотографій подій війни в Україні створила QR-cod “ UKRAINE “, скануючи який, всі бачать на Google сторінці всі новини України! Свій мистецький твір Тетяна розіслала у посольства і консульства України закордоном , громадським організаціям і приватним українцям що мешкають за межами нашоі країни. Тетяна продовжує відкривати нові напрямки свого GLOW ART мистецтва.

protcheva_pic

Представник GLOW ART мистецтва, українка Іванна Базмані, створює набори для вишивки QR-kod і поширює у Дубай. В українських церквах Америки Тетяна Протчева проводить творчі зустрічі і майстер-класи GLOW ART-терапії. Це психологічно підтримує біженців і українців, сім’ї яких зараз в Україні. Навіть молитву ОТЧЕ НАШ закодувала і вишила QR-code. Священник сказав, що буде перша Digital церква. В Америці до неї прийшла ідея зробити штампи для вибійки QR-cod, у яких закодовані посилання на іміджеві ресурси про Україну. Традиційне Українське мистецтво вишивання і вибійки , вона подає у сучасних формах QR- кодів. Патент на спосіб створення схем вишивки QR-для оздоблення одягу, художниця отримала у березні 2022 р.

protcheva_pic

Фрагменти давніх українських орнаментів у сучасному виконанні, дизайнери замовляють у неї для оздоблення і декорування сучасного одягу і аксесуарів. Після Дубай, ,Тетяна прийняла участь у благодійний аукціон у Люксембург, куди її запросив Олександр Донець, представник організації «Ukraine - Luxembourg Business Club», побачивши її роботи у інтернеті. Частину коштів від проданих на аукціоні робіт, Тетяна перерахувала на підтримку нашої Армії.

protcheva_pic

У вересні, портрети з GLOW ART вишивкою були представлені організацією FREE UKRAINE у Бельгії , м. Антверт.

У Канаді, разом з активісткою Катериною Навроцька-Роговська, в наступному році запланували презентацію проекту Україна- МІЙ ДІМ Активна промоутерка української культури, сподівається зустріти партнерів, кому буде цікаво відкрити GLOW ART Gallery у Америці , Дубаї, Канаді чи інших країнах.

За її словами, кожний може зробити свій внесок у наближення перемоги України, тож вона робить це за допомогою мистецтва вишивки, участі в благодійних заходах.

protcheva_pic

05.10.2022