Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Школа успішного юриста провела безкоштовний благодійний тренінг на бізнес-тему

31 січня у стінах Європейського університету відбувся черговий семінар-тренінг Школи успішного юриста на тему «Startup у нових правових та економічних реаліях 2015 року». Цього разу участь у заході була безкоштовною, маючи на меті донести до усіх бажаючих слухачів висновки 2014 та перспективи 2015 року, в контексті створення та розбудови власної справи.


31.01.15 cut
Першу частину заходу провела Ірина Горбунова, спеціаліст з маркетингу, що працює з юридичними компаніями – партнерами Школи успішного юриста «Правова група «Юста», «Адвокат», «Правозахисна консалтингова група», адвокатським об’єднанням «VI VATES».
Ірина підготувала для слухачів доповідь, ілюстровану презентацією про висновки 2014 рекламного року та прогнози відомих маркетологів відносно перспектив 2015 року. Виступ лектора містив детальний аналіз найбільш дієвих видів контенту, що варто використовувати на розбудову новоствореного бізнесу. Окрім цього, слухачі мали нагоду отримати ряд порад, дієвість котрих перевірена на власному досвіді доповідача. В ході виступу аудиторію було залучено до виконання деяких вправ та завдань для самостійної роботи.

Наступним доповідачем стала Наталія Гуйван, начальник загальноправового відділу Юридичної компанії «Правова група «Юста». Наталія розповіла про юридичні тонкощі реєстрації різного виду бізнесу в Україні, особливості вибору форм діяльності та форм оподаткування. Також йшлося про нововведення та зміни в законодавстві, відвідувачі отримали цінні поради та корисні практичні рекомендації.

Загалом, організатори Школи успішного юриста «BenePeritum» сподіваються, що і цього разу спромоглися стати корисними для своїх слухачів, дати певний заряд позитиву, мотивації та корисних знань.

04.02.2015