Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Школа успішного юриста «BenePeritum» провела черговий успішний професійний тренінг

20 грудня відбувся семінар-тренінг в рамках Школи успішного юриста «BenePeritum». Захід проходив в комфортному конференц-залі Європейського університету (м. Київ, бульвар академіка Вернадського 16В) та тривав з 10:00 до 18:00.

Захід розпочався з вступного слова адміністратора Школи – Горбунової Ірини. Ірина розповіла присутнім про концепцію Школи, її цілі, принципи побудови занять, організаторів школи – МГО «Ми Українці» та Європейський університет, і партнерів – Юридичні Компанії «Адвокат», Правова група «Юста», Правозахисна консалтингова група», адвокатське об’єднання «VI VATES».

mAZoGEQcN-c

З першою лекцією виступила Федоренко Юлія (Центр пси-туризму «Пектораль природи»). В ході лекції відбувалось вільне спілкування учасників та лектора, виконання цікавих групових вправ та завдань. Група разом з лектором вела роздуми на тему принципово важливих рис та якостей, притаманних успішній людині загалом, і успішному юристу зокрема. Наприкінці виступу Юлії слухачі мали нагоду задати ряд питань з приводу неоднозначних психологічних аспектів роботи юриста, проблеми емоційного вигорання професійних правників та ін.

sBvDGlHlsIE
Наступна лекція була прочитана – Браніцьким Олександром (адвокат, кандидат юридичних наук) на тему - «Проблема реєстрації права власності на нерухоме майно». Під час лекції було надано загальну характеристику механізму реєстрації права власності на нерухомість та подано основні функції державної реєстрації прав. Також було зосереджено увагу слухачів на алгоритмі здійснення первісної реєстрації права власності і розкрито процедуру реєстрації земельної ділянки, як об’єкту цивільного обороту та реєстрації права власності на земельну ділянку. Також Олександр навів алгоритм реєстрації права власності на єдиний майновий комплекс, висвітлив окремі проблеми, зокрема щодо відновлення втрачених правовстановлюючих документів (свідоцтва про право власності на нерухоме майно), скасування реєстрації права власності після скасування судового рішення, яким таке право було встановлено. Лекція викликала значний інтерес та ряд запитань серед присутніх практиків.

Jbk5rlDg6J8

Кравченко Олексій (партнер юридичної компанії «Profit-consul», засновник Школи юрмаркетингу) провів для присутніх майстер-клас на тему «Побудова системи продажу юридичних послуг через інтернет», що тривав 3 години та супроводжувався яскравими слайдами та практичними прикладами спікера. Учасники дізнались секрети та особливості юридичного маркетингу, котрі реально працюють в юридичній компанії доповідача. Були представлені та докладно описані такі маркетологічні інструменти, як e-mail – маркетинг, landind page та спліт-тести, маркетинг в соціальних мережах та YouTube, контент-маркетинг та багато іншого цікавого інструментарію.
Лекції були розділені 30-хвилинними кава-брейками. Учасники та лектори мали нагоду познайомитись та вільно поспілкуватись за чашкою гарячого чаю чи кави від компанії Svada.
Після завершення лекційної програми відбулось вручення сертифікатів учасникам семінару-тренінгу, символічна фотосесія та вільне спілкування.

Загалом на заході були присутні 28 слухачів з Києва та інших міст України.

oMBF8e4ET70

Організатори Школи успішного юриста «BenePeritum» впевнені, що організація подібних заходів для правників допоможе учасникам поглянути на свою справу під новим кутом, вийти із «зони комфорту», дізнатись про тенденції розвитку юридичної професії в Україні та успішно застосовувати отримані знання та досвід у своїй юридичній практиці!

23.12.2014