Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Інформаційне повідомлення керівникам регіональних (обласних) відділень МГО «Ми Українці»

27 квітня 2013 року на засіданні Ради Старійшин МГО «Ми Українці», розглянуто питання про проведення чергового IV З’їзду нашої громадської організації.

І.  Прийнято рішення:

Провести IV З’їзд МГО «Ми Українці» 2 червня 2013 року (12.00–15.00) за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 30/1 (Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України).

Встановити квоту для делегатів З’їзду у кількості 2 представника від регіонального (обласного) відділення (в тому числі голова обласного відділення) і по 1 представнику від кожного колективного члена МГО «Ми Українці». Взяти до уваги, що члени Ради Старійшин та Контрольно-ревізійної комісії є делегатами з’їзду поза квотою.

Затвердити попередній порядок денний з’їзду:

  1. Підсумки роботи МГО «Ми Українці» за період з квітня 2012 року по квітень 2013 року.
  2. Затвердження першочергових завдань МГО «Ми Українці» на поточний рік.
  3. Оновлення складу керівних органів МГО «Ми Українці».
  4. Різне.
  5. Затвердити план заходів щодо проведення чергового з’їзду МГО «Ми Українці» (додається)

ІІ. В зв’язку з зазначеним Керівникам регіональних (обласних) і районних відділень необхідно провести конференції на яких визначити персональний склад делегатів на з’їзд відповідно до встановленої квоти і надати на електронну адресу lmgorbunova@gmail.com інформацію про  персональний склад делегатів З’їзду а також свої пропозиції до проекту рішення З’їзду відповідно до порядку денного не пізніше 25 травня.

Ви маєте можливість також запросити на З’їзд 1–2 відомих громадських діячів Вашого регіону (області), чи активістів МГО «Ми Українці» (список подати одночасно зі списком делегатів).

Оригінал протоколу  обласної конференції мати з собою 2 червня 2013 року.

З повагою,
Голова Ради Старійшин Л. Горбунова.

 

20.05.2013