Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

24 березня відбувся семінар BenePeritum на тему захисту від недобросовісної конкуренції

24 березня 2018 року відбувся семінар-тренінг Школи успішного юриста «Bene Peritum». Основною темою семінару став захист бізнесу від недобросовісної конкуренції. Проблематика була висвітлена фахівцем в галузі господарського права  та антиконкурентного законодавства, кандидатом юридичних наук Оленою Черненко.

Слухачі отримали можливість дізнатися про основні положення та новели національного законодавства, значна увага була приділена практичним аспектам застосування правових норм. Також кваліфікованим спікером були детально висвітлені ознаки недобросовісної реклами та порушення прав споживачів.

В продовження тренінгу відбувся практичний семінар-тренінг психолога центру Духовної Психології Mastery.centr та Медико-реабілітаційного центру «Авіцена», Ксенії Кагарлицької на тему "Зрілість особистості - запорука успішної кар'єри". Ксенія поділилася з учасниками тренінгу законами успіху та благополуччя, розкрила основні секрети досягнення висот та реалізації в усіх сферах життя.

Андрій Юрійович Мурашов, адвокат та практикуючий психолог, яскраво завершив семінар круглим столом "Основи досконалої діяльності юриста (адвоката)".

Учасники семінару залишилися задоволеними, оскільки мали можливість ставити спікерам питання та вести активну дискусію з усіх висвітлених питань навіть під час гостинної кави-брейк.

Школа успішного юриста «BenePeritum» обіцяє і надалі висвітлювати актуальні питання в галузі права на змістовних та цікавих семінарах. Слідкуйте за новинами на сайті ГО «Міжнародне гуманітарне об’єднання «Ми Українці» та сайті Школи успішного юриста «BenePeritum».

05.04.2018