Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Відомі спортсмени підтримають Україну у Амстердамі перед референдумом.

Напередодні референдуму про асоціацію України і ЄС спортсмени та активісти всеукраїнського руху “Спорт – За Мир” (Sport ForPease) проведуть у Амстердамі міжнародну акцію підтримки.

Про це ідеться на сайті голландської організації Ukraine Today, місія якої – підтримка демократії та прав людини в Україні, передає VIDIA.

3 квітня призери чемпіонатів світу та майстри спорту візьмуть участь в інтернаціональному флешмобі – велозаїзді до Амстердаму.

До акції долучаться майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Іван Бабарика, майстер спорту України з триатлону, призер кубків України з велоспорту в багатоденних перегонах Лілія Барановська, майстер спорту міжнародного класу, 1 місце ЧС в бігу на 100 кілометрів Олександр Головницький, паратріатлет (абсолютно незрячий), майстер спорту України, призер Чемпіонату світу Василь Закревський, член збірної України з футболу Євген Левченко, член збірної України з футболу Олександр Білоус, директор департаменту Міністерства молоді та спорту України Анастасьева Оксана.

До українських спортсменів приєднаються спортсмени з Польщі, Німеччини, Австрії, Бельгії та Нідерландів.

Учасники акції пригощатимуть мешканців Амстердама українськими яблуками – як символом родючості України – європейської житниці, утворять форму серця із синьо-жовтими кульками, стрічками та національними прапорами України і Нідерландів та роздаватимуть автографи.

“Голландці – спортивна нація, де основним видом транспорту є велосипед. Саме тому організатори акції, зірки велоспорту України, впевнені, що ультрамарафон стане позитивним фактором нейтралізації антиукраїнської негативної пропаганди перед референдумом в Нідерландах”, – пояснюють організатори.

Акцію підтримали європейські спортсмен, українські та нідерландські ЗМІ, депутати, а також МЗС та Міністерство молоді і спорту України.

Джерело: VIDIA

 

24.03.2016