Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

Українців з-за кордону запрошують до Львова на літню мовну школу

Цього літа українців із-за кордону вже вп’яте зможуть вчити українську мову на  Міжнародній літній школі у Львові. Цьогорічна школа «Крок до України», організована традиційно Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК), відбудеться з 12 до 27 липня.

Школа орієнтована на студентів, науковців, дослідників, представників українських громад за кордоном і всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури. МІОК пропонує двотижневу програму, яка передбачає інтенсивний курс української мови і культурно-освітню програму (екскурсії, тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв, виїзна мандрівка, квест у Шевченківському гаю та інші цікаві заходи).

Заняття з української мови проходитимуть у трьох групах (рівень А, В і С). Після завершення літньої школи учасники отримають сертифікати Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Окрім липневої сесії у Львові, «Крок до України» вже традиційно пройде і в Казахстані (для молоді з місцевої української громади) – у серпні.

Джерело: Vidia

13.06.2014