Міжнародне гуманітарне об'єднання«Ми українці»
Єднаймося, українці!

У Львові лікарі зі США безкоштовно прооперували пів-сотні важкохворих дітей.

Спеціальна місія американських лікарів тиждень пробула у Львові і безкоштовно провела операції для дітей.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, передає VIDIA. Оперування провели у рамках спільного проекту співпраці Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації та американської лікарні Shriners Hospital for Children.

У перший день роботи медики проконсультували 150 дітей з наслідками опікової травми майже зі всіх областей України, а наступні 4 дні проводили власне самі операції.

У рамках  проекту працювала об’єднана команда лікарів США з клінік Бостона, Ванкувера і Сент-Луїса і трьох львівських лікарень. Завдяки online-трансляції процес оперативних втручань могли побачити усі охочі лікарі-хірурги.

Також львівські медики отримали майстер-клас від американських колег з дитячої анестезіології, пластичної хірургії, сестринського догляду, організації роботи хірургічної команди.

Нагадаємо, що Shriners Hospital for Children, в якому працює лікар Геннадій Фузайлов, що зібрав групу американських лікарів, за останнє десятиліття, вже надав допомогу двадцяти сімом маленьким пацієнтам із України.

Джерело: VIDIA

15.12.2015